| BadBoyCristy a întrebat:

Maine vreau sa ies cu iubita mea in oras. Veau sa ii ofer un trandafir rosu. Ce ii spun atunci cand ii ofer floarea? Si daca mai vreti sa ma ajutati, mai dati-mi niste sfaturi legate de o intalnire cu persoana iubitahappy. Multumesc, si dau funda!big grin

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Restul vine de la sine...fi natural.

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Cand oferi floarea ii spui simplu,, din partea mea. pentru tine,,.

| BadBoyCristy explică (pentru mona):

Si alte sfaturi?

| BadBoyCristy explică (pentru mona):

Mersii...vroiam eram curios daca sunt niste "reguli", ca si bunele maniere de exemplu.big grin

| mona a răspuns (pentru BadBoyCristy):

Restul vine de la sine...fi natural.