| andreeadeea9 a întrebat:

Vreau sa va intreb si eu ceva! Fostul meu prieten imi trimite msj cu nb frumoasa,nb iubita,cmf mai, si chesti din astea sadnu inteleg de ce vrea sa fac chestia asta.i-am zis sa nu ma mai caute si el tot imi da msj.ce inseamna asta sad. Ajutati-ma sad.Dau funda kiss

7 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Sau ii pare rau ca v-ati despartit sau are un exgerat sentiment al proprietatii,ai fost a lui si inca nu-i vine sa renunte complet,ca atunci cand vinzi o casa sau o masina,dar in mintea ta raman casa sau masina TA,desi nu-ti mai apartin...
Lamureste-te,intreaba-l sau invata sa astepti pana va vorbi singur.
Daca vrea sa va impacati,la un moment dat, exasperat ca tu nu-i spui nimic, iti va spune singur ca te vrea inapoi.
Daca e doar obisnuinta si orgoliul proprietatii, mesajele vor inceta, cu timpul.

| DulceLup a răspuns (pentru greece12):

Vai ce logica! Asa comparatie nu am mai vazut.

| greece12 a răspuns (pentru DulceLup):

Nu-i nimic, intotdeauna exista o prima oara.

| neutrino a răspuns:

El te iubeste inca si ii este tare greu fara tine.

| Andrada0025 a răspuns:

Inca te place si tin la tine. Daca tu chiar nu mai vrei sa vorbesti cu el, pur si simplu nu-i raspunzi!

| Tyberyu_Toma_1998 a răspuns:

Si-a dat seama ca te-a pierdut si acum te vrea inapoi tipic noua :p

| Pupsic a răspuns:

Inseamna ca inca mai tine la tine, daca iti mai place de el te-as sfatui sa-i raspunzi, daca nu atunci spune-i ca totul s-a terminat si a ramas in trecut. P.s ai grija la alegere, se pare ca chiar e misto baiatul. Sper ca te-am ajutat :*