| andreeadeea9 a întrebat:

Vreau sa imi dati si mie niste pareri kiss Eu sunt cu un baiat de 3 ani! El are 20 si eu 18. vreau sa imi ziceti de ce se comporta asa cu mine. adica imi da msj cu cf iubita mea si chesti din astea iar eu cand ii dau msj nici nu imi rasp la ele, sau nici nu ma suna deloc..si imi promite ca o sa fim impreuna si chestii din asta ca ma iubste mult, si vreau sa va zic ca m-am culcat cu el..si mai st si cu altele pe langa mine. oare chiar ma iubeste sau isi bate joc de mine. ziceti-mi sincer parerea voastra.ce sa fac sa il sun eu sa vad daca imi raspunde, ca eu de la o bucata de vreme nu il sun doar i dau msj.ce sa fac? va rog ajuatima sad :'(.il iubesc mult.

15 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Vorbeşte cu el şi spune-i ce te deranjează.O relaţie implucă două persoane.De cât timp s-a pierdut comunicarea dintre voi?

| anonim_4396 a răspuns (pentru FataCuChitaraMunților):

"De cât timp s-a pierdut comunicarea dintre voi?" nu cred ca a fost vreodata asa ceva. a tinut-o pentru sex, mai mult ca sigur.

| FataCuChitaraMunților a răspuns (pentru anonim_4396):

3 ani?!

| anonim_4396 a răspuns (pentru FataCuChitaraMunților):

3 ani. ei au avut o relatie, dar nu cred ca inseamna ce inseamna pentru noi relatie.

| darrio2007 a răspuns:

Cred ca te cam tine de proasta.Scuze pentru cuvant.Banuiesc ca tu nu esti singura cu care iese. Spui ca il iubesti mult.Chiar merita? Din cate spui aici mi se pare ca nu prea merita.

| neutrino a răspuns:

El prefera sa te iubeasca la pat, facand sex cu tine atunci cand are nevoie. Restul nu-l intereseaza.

| OldSoul a răspuns:

Salut, din ceea ce ai spus e clar ca e ceva "ciudat" la el, banuiesc ca nu a fost in tot timpul asa, eu unul cred ca te tine de rezerva, si ca iti da acele mesaje cand este refuzat de o alta fata, eu zic ca nu prea mai are rost sa mentineti relatia, asta e punctul meu de vedere, desigur tu stii cel mai bine ce momente ati avut impreuna daca v-ati iubit si daca merita intr-adevar sa lupti, eu zic sa analizezi relatia voastra si sa te gandesti daca merita sa incerci sa il aduci iar alaturi de tine sau daca sa ii dai papuci.
Sper sa iei decizia corecta si iubirea sa iti fie impartasita chiar daca nu de elwinking Bafta.

| ywar a răspuns:

Ma tem ca iubesti pe cine nu trebuie. Baiatul te foloseste de umplutura, iar daca el incepe cu mesaje "cf iubita mea" inseamna ca:
1. vrea sa tina terenul cald si relatia calda cu tine
2. e un mare balon de sapun care nu stie altceva decat sa repete ca un papagal, fraze scurte, pe care le-a invatat foarte bine si dau bine in discurs. In realitate el este foarte gol, plin de promisiuni neacoperite de ceva.
Da-i un sut in posterior si lasa-l, poate vine la pachet si cu o boala cu transmitere sexuala. Sigur la varsta lui fabuloasa si cu experienta lui fabuloasa de mascul pe butoiul de varza Nu se va proteja. Asa fac toti pustanii astia pornache care o ard cu mai multe/multi.
Parerea mea de om din afara si trecut prin niste experiente.

| Hakuouki a răspuns (pentru ywar):

Patetic...doar feministe pe aici.
De parca el ar fi singurul vinovat, a stat 3 ani cu el si nu a fost in stare sa-l cunoasca. Nu cunoaste nici macar sensul iubiri, dar spune ca-l iubeste mult. Din nou...Patetic.

| Telionq a răspuns (pentru ywar):

Imi place foarte mult stilul tau de gandire!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Hakuouki):

Ai dreptate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si-a batut joc de tine cand te-a f...t iar acuma te tine de gasca, si se crede smecher si mare cuceritor.nu-ti ramane decat sa-l bagi in masa si sa-i spui puta mica, pe facebook, si sa-i spui ca nu mai ai nevoie de serviciile lui fiindca ai gasit un barbat adevarat.sa vezi tu plecaciuni ce-ti va face si respect deo sa spui ca nu-i adevarat.in rest e prost bata la fel ca toti astia care fac cum face el.nu-a in stare decat sa dea din fund de doua ori si gata.se cred buhai.fii fata desteapta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cica fetele sunt mai mature,rolling on the floor tu dai dovada de contrariu, ma intreb ai 15 ani de esti asa tembela? ala te tine de plictiseala. poate iti place asa cine stie

| EUBMV89 a răspuns:

Ma eu nu te inteleg. Deci sa incep cu inceputul, tu spui ca stii ca s-a culcat si cu alte fete, intrebarea mea este daca stii asta, cum poti sa mai stai cu el? Oricat l-ai iubi, nu te iubesti mai mult pe tine? Eu cred ca ar trebui sa te respecti un pic pe tine si sa te desparti de acest tip, pentru ca tu esti constienta in sufletul tau ca el nu te iubeste, numai ca esti oarba ''de iubire'' si nu vrei sa vezi realitatea asa cum este. O persoana ce te iubeste nu te minte si mult mai putin te inseala. Eu zic ca este mai bine sa suferi acum decat sa pierzi mai mult timp cu el si dupa aia sa ajungi sa suferi mai mult. Ar trebui sa fii constienta ca mai devreme sau mai tarziu relatia asta va termina, pentru ca nu are nici un viitor. Ce preferi sa termine acum si sa pierzi 3 ani din viata ta, sau sa termine peste 10 ani si poate sa aveti si vreun copil si sa iti dai seama ca nu doar ti-ai pierdut 13 ani din viata si toata tineretea langa o persoana care nu te-a iubit ci mai mult ai ramas si singura cu un copil. Gandeste-te bine ceea ce vrei pentru tine, valoreazate ca persoana. Este doar un sfat.

| AndradaMelania a răspuns:

Draga mea, din moment ce sta si cu altele si tu stii asta iti bati tu jos de tine singura!
Stai 3 ani cu un om si nu stii ce fel de persoana este?! E absolut logic faptul ca nu sta cu tine din iubire.
Ti-as recomanda sincer sa te desparti de el cu toata iubirea asta si sa-i dai pace, pentru ca nu merita.
Fi fata desteapta, bafta!