| andress2007pisi a întrebat:

Buna TPU vreau sa va spun ca eu am 14 ani si stau cu un baiat care face 20 de ani si ne iubim si la inceput cand m-a intrebat daca vreau sa stau cu el i-am zis ca daca sta cu mine ca sa se culce cu mine sa o lase balta si el a zis ca nu sta cu mine pentru a se culca cu mine el sta cu mine pentru ca ma iubeste si vrea sa ma tina in brate in noaptea dintre ani si asa a si facut ma face sa ma simt cea ma fericita fata dar totusi stau si ma gandesc ca este prea mare pentru mine si nu stiu ce sa fac sa stau cu el sau sa o las balta! ofer funda! tin sa mentionez ca il iubesc

Răspuns Câştigător
| Delia_7017 a răspuns:

PE la varsta de 12 ani am inceput sa am o relatie cu un baiat de 19, am fost 2 ani impreuna fara sa facem nimic.Ne-am despartit fiindca a plecat in Spania pentru cateva luni si incepuse cu crize de gelozie. Nu sunt absolut sigura ca nu m-a inselat, dar 90% pot sa zic ca nu a facut-o.Cei 2 ani au fost ff frumosi si nu regret nimic, deoarece nu am ce. Poate ca daca stateam mai mult impreuna imi incepeam viata sexuala cu el.

Sfatul meu este sa fi atenta la intentiile lui pentru ca baietii sunt cu totii niste lupi insetatzi de sexlaughing. Daca tu te simti bine si te face fericita nu ai de ce sa o lasi balta chiar daca este mai mare, mai lasa sa treaca putin timp sa vezi cum decurg lucrurile...Ai grija sa nu aiba ganduri ascunse, incearca sa afli cat mai multe despre el si spune-i mamei tale despre relatia ta.In cazul in care ea nu este de-acord demonstreazai ca esti o fata matura.

In fond si la urma urmei Dragostea nu are varsta!
Griji de tine si mult succes!:*

PS.Sa stii ca nu este exclus sa te insele (sa se culce)cu alte fete, asa ca in cazul in care o sa afli sa fi constienta de pe acum ca nu trebuie sa suferi.Iar daca el zice ca o sa mearga la alte fete, daca nu te culci cu el inseamna ca nu te iubeste. Sper ca te-am putut ajuta:*

12 răspunsuri:
| scarletjo a răspuns:

Dragostea nu are varsta, dar trebuie sa te gandesti ca este destul de devreme pentru a incepe o relatie serioasa.Esti la varsta la care ar trebui sa te distrezi cat mai mult. Inevitabil se va ajunge la contact sexual, conteaza doar ce iti doresti tu.Ia in calcul si faptul ca el la 20 ani isi doreste altceva decat iti doresti tu la 14. La varsta lui isi doreste sa umble cu cat mai multe fete(daca il intrebi iti va spune ca nu este adevarat si tot ceea ce vrea esti tu). Iubirea apare in timp.Ai grija de tine si nu face ceva ce ai putea regreta dupa!

| ReiVaN a răspuns:

Buna
hai sa iti explic ceva.un baiat la 20 de ani nu vrea sa fie legat de o fata de 14! ei sunt atrasi de fete de cel putin 16-17 ani. vrea doar sa ti-o traga... daca tu crezi ca la 20 de ani el "sta pe uscat" adica nu face sex cu nimeni pentru tine...ca isi strica tineretea pentru tine te inseli grav.
nu vreau sa te supar sau sa te fa sa te desparti de el, doar ai grija
pahappy

| Irinaa16 a răspuns:

UN baiat de 20 de ani nu vrea decat sex de la o fata de 14.Toti zic ca te iubesc. si cand o faci cu ei.te lasa balta.laughing)) Mai bine l`ai pune la incecare umpicutz devil

| RalucutzaFarmer a răspuns:

Eu spun sa nu mai stai cu el probabil isi doreste sa se culce cu tine si fiind o fata mai tanara te crede inocenta.Dar ai putea sa stai cu el o luna doua sa vezi cum se comporta si daca se comporta cum credem amandoua atunci da e un derbedeu. Sper ca tiam putut fi de folos avand in vedere ca n-am decat 12 ani.

Răspuns utilizator avertizat
| CandyWorld a răspuns:

Doamne dumnezule cat poti fi de oarba I don't want to see Fetito de unde ai dat de el PROFITA LA MAXIMUM a gasit o fata virgina cu vaginul stramt cum poti sa-l lasi sa fac asa ceva sunt 6 anii ! Vrea sa-ti dea impresia ca poti sa ai incredere in el . Poate ,poate te dezvirgineaza tu sti ce inseamna asta TREZESTETE LA REALITATE !

| CandyWorld a răspuns:

Doamne dumnezule cat poti fi de oarba I don't want to see Fetito de unde ai dat de el PROFITA LA MAXIMUM a gasit o fata virgina cu vaginul stramt cum poti sa-l lasi sa fac asa ceva sunt 6 anii! Vrea sa-ti dea impresia ca poti sa ai incredere in el. Poate, poate te dezvirgineaza tu stii ce inseamna asta TREZESTETE LA REALITATE!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si cand o sa iti ceara sex tot din iubire o sa o faca, pentru ca e un mod de ati dovedi dragostea lui sincera. Doamne cata profunzime.
Nu se merita o relatie de tipu asta. Diferenta de ani se cade dupa 18-19 ani, e mai ok cand gandirea e oarecum la fel si nu poti zice ca tipu o foloseste.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamne tu esti nebuna :o
Cum sa stai cu un baiat de 20 ani :o
Si mai ales ca probabil esti in clasa. 7 si parintii te mai lasa sa dormi cu el.
OMG

| CoryLovee a răspuns:

[Scoala e mai importanta] big grin

| andress2007pisi explică:

Daca vroia sa se culce cu mine o facea in 4 luni dar nu a facut-o si vreau sa va spun ca el nici nu pune mana pe mine in sensul de a ma atinge unde nu trebuie ganditi-va ca in 4 luni putea sa imi dea papucii si sa se duca sa se culce cu altele!

| Marius444444 a răspuns:

Daca va iubiti na dar sa va mutati impreuna? si el are 20 ani si tu 14 mai bine ti-ar putea fi frate mai bine stai singura sau gaseste pe cineva de varsta ta sau daca vrei sa ramai cu el ramai la parintii tai acasa... si eu am 14 ani si sunt singur si nu ma plang