| dragutafata a întrebat:

Vreau sa va spun cum se comporta un baiat cu mine si dupa sa imi spuneti daca ma place sau nu!
Deci eram la fizica si gen el statea in spatele meu si nu stiu ma ciupea se juca cu parul meu si m a invitat la banchet siar eu l am refuzat dar nu stiu de ce pur si simplu mai e mult pana atunci. Dar ma rog credeti ca ma place?

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Te place si el te-a invitat inca de pe acum la banchet pentru motiv ca doreste sa aiba prioritate. Pana atunci mai creste si el putin, astfel incat sa nu se limiteze numai la ciupit si la a se juca cu parul tau.

| MidnightR a răspuns:

Cred ca te place, din moment ce poti merge la banchet si fara invitatia lui.