| YourAngelღ a întrebat:

De cand diriginta noastra ne-a mutat fata cu baiat de pe semestrul 2, acel baiat ma enerveaza mereu -_- Ii zic sa ma lase in pace la ora dar zice ca nu! I-am zis ca daca vrea,sa ma enerveze in pauza nu la ore dar tot nu vrea! Cum o sa vina si ziua mea de nume pe 21, i-am zis macar atunci sa ma lase in pace si sa nu ma mai enerveze dar tot nu a vrut laughing
A zis ca pana la banchet o sa ma enerveze asa pentru ca mai sunt cateva saptamani si apoi plecam si vrea sa ma enerveze pana la banchet. Chiar nu stiu ce are cu mine. Cu mult timp in urma,l-am placut dar nu mai vreau sa cad in plasa asta o data. Nu mai vreau sa fiu ranita tot de el. Chiar daca nu i-am marturisit, el se tinea atunci dupa alta fata.In urma cu 2-3 zile m-a intrebat:Te imbraci in rochie la banchet? Am ramas uimita pentru ca m-a intrebat asta dar si pentru ca il interesa straight face Si i-am zis ca da. De cand e cu mine in banca,comunicam mai mult si normal dar chiar nu stiu de ce ma enerveaza in fiecare zi. Nici nu ma asculta daca ii zic sa se opreasca. Cand am avut sedinta,zilele astea,stateam pe scari si asteptam parintii. Eu stateam cu o scara mai jos si mai erau si alti copii.Apoi,el se pune pe o scara mai sus,in spatele meu. O fata i-a zis:In loc sa te duci la gagica-ta te dusasi la ea(mine)! laughing Dar cred ca a zis in gluma laughing Apoi,se juca cu niste margele de la buretele meu de prins parul... Dupa,a vrut sa plece si nu mi-a zis sa ma dau la o parte,ci m-a luat de acolo unde statea de umeri si m-a pus pe urmatoarea scara zicandu-mibig grina-te! Dar putea sa imi zica inainte.
Deci, ce credeti ca inseamna toatea astea? Oare de ce m-a intrebat daca vin in rochie la banchet? De ce ma enerveaza?
Multumesc si dau funda big grin

Răspuns Câştigător
| BeHappy26 a răspuns:

Nu vreau sa te supar... poate gresesc, dar parerea mea este ca acel baiat este genul de persoana care crede ca obtine ceea ce vrea si mereu vrea sa fie in centrul atentiei. Cred ca el stie de ceea ce-ai simtit tu pentru el, iar el te bate la cap ca sa-l bagi in seama si sa te faca din nou sa suferi. Eu spun sa vorbesti doar strictul necesar cu el si... sa nu-l bagi in seama.Indiferenta doare happy

| andreimastermind a răspuns (pentru BeHappy26):

Tu esti genul pesimist nu? laughing

| andreimastermind a răspuns (pentru BeHappy26):

Eu zic ca te place
Asa isi exprima unii sentimentele :*
Bafta happy

| YourAngelღ explică (pentru BeHappy26):

Prietena mea mi-a zis ca la banchet sa il enervez si eu cum mi-a facut si el mie tot semestrul asta. A zis sa il calc pe picior cu pantoful laughing si sa il ignor big grin

6 răspunsuri:
| andyeyes99 a răspuns:

Sigur te place si asa ii modul lui de a ti-o arata. Intreaba-l daca simte ceva pentru tine si vezi daca se fastaceste.

| YourAngelღ explică (pentru andyeyes99):

Eu nu sunt genul de persoana care ar intreba asta asa usor happy Si oricum, e bine ca suntem si prieteni si atat atat, dar multumesc pentru sfat! happy

| MskDesign a răspuns (pentru andyeyes99):

Mda! Cred ca sentimentul e reciproc intre ei.