| ruxy333 a întrebat:

Buna TPUbatting eyelashes. vreau si eu o parere:*. Fostul meu iubit da semne ca si cand m`ar place nu stiu sigur voie ce credeti.Pe mine ma macina ca daca ma iubea nu se despartea de mine pentr o alta fataoh go on acum o sa va zic motivele:
-Imi zice ca ma iubeste aproape zilnic:X. dar asa din senin incepe si zice te iubesclove struck
-Imi mai zice cateodata iubitalove struck
-Imi tot face complimente imi spune ca sunt frumoasalove struck
-Vorbim ore in sir si el bate apropouri de noi:cum ca ma viseaza >8-...sau ca ar vrea sa ma intrudesc cu mama luilaughing
-Cand ne vedem e tot numai un zambetlove struck!
Voi ce credetibatting eyelashes. Merita? Ma iubeste? Vreau parereri. Fundita. mersi mult tutror:*:*

Răspuns Câştigător
| Visecolorate a răspuns:

Te cam vrea inapoi. E posibil sa iti fi simtit lipsa dupa ce v'ati despartit si sa vrea sa fi iar langa el. Vorbeste cu el si intreaba'l direct. Ca sa scapi de dubii. Dar e destul de evident.

3 răspunsuri:
| dariaelena a răspuns:

Ar trebui sa vorbesti cu el deschis. Poate si'a dat seama ca te iubeste si ca a facut o mare prostie ca te'a parasit pentru alta.Ar fi mai bine data viitoare cand va intalniti sa vb direct cu el, sa il intrebi si sa ii spui tot ce simti...
Mult succes!

| oanaX a răspuns:

Clar nu te iubeste! atat timp cat s-a despartit de tine pentru o alta fata relatia voastra nu mai are nici o sansa... el poate ar vrea sa va impacati dar asta pana la urmatoarea tentatie. nu merita sa iti pierzi timpul cu cineva ca el. cuvantul te iubesc probabil nu inseamna nimic pentru el ci e doar o garantie ca tu te vei intoarce la el pentru ca el sigur stie ca tu inca il placi. multi baieti isi "alinta" prietenele cu iubita fara ca pentru ei sa aiba vreo semnificatie iar partea cu visatu e tot o modalitate sa te faca sa te intorci la el. te-ai gandit ca asa poate le face la toate fostele prietenehappy... sfatul meu e NU TE IMPACA CU EL sunt o gramada de bbaieti care te asteapta si de la care poti spera la o relatie frumoasa

| Magdis a răspuns:

Clar nu te intoarce la el odata ce te-a lasat pentru alta. acum probabil la parasit aia si vrea sa se intoarca la tine. Daca tie inca iti mai place de el fa cum iti cere inima dar nu prea ar merita gandeste-te ca poate sati mai faca inca odata aceeasi figura sa se duca la alta! happy