| PaulChamp56 a întrebat:

Buna TPU vreau si eu sa va cer parerea voastra la povestea asta lunga...
Deci totul a inceput cand sora mea s-a cuplat cu unul de la securitate... unul inalt cu muschi frumos etc... Eu eu fiind baiat nu prea ma intelegeam cu el ma facea in toate felurile cocalar prost etc, el ne avand nici 7 clase facute
Ea il iubea de vai vai. era soarele pe cer el o jignea o mai lovea venea la noi acasa manca ca mai e si sarac...(adica nu sarac lua salariul si in 2-3 isi cumpara dulciuri mancare cat poate sucuri etcc Venea si statea de la 9 dimineata pana la 11 seara... Ea cand ieseau in oras il intretinea ca sa zic asa
Intr-o zi ea s-a despartit de el si vorbea cu un alt baiat El a facut tot posibilul sa se impace cu ea se prefacea ca plange etc i-a dat flori cadouri etc. Si dupa o saptamana sau certat si el i-a cerut inapoi tot ce i-a dat in cursul relatiiei haine ceas telefon tooot ia mai cerut si 200 lei pe nu stiu ce motiv si cu hainele le-a luat si le-a dat foc langa bloc...ca sa vada ea
Dupa aceea ea a fost impreuna cu baiatul cu care vorbea el e politist
Ala vazand asa iar s-a dat bine pe langa ea si ea naiva s-a impacat cu el i-a dat multe cadouri laughing) iar si intr-o zi el smecher i-a zis sa se intalneasca cu el si el a venit cu tot cu politist cu el i-a zis multe minciuni prostii etc de fata cu el si ea nu putea sa zica nimic ca daca zicea ceva o lovea era agresiv, i-a zis ca e curva etc
Politistul s-a suparat dupa un timp iar sau impacat ea cu politistul totul era bine ala nu mai avea nici o treaba pana cand vine o vara de a mea proasta si curva ca nu pot sa ii zic altfel si a zis ca politistul nu o merita etc sa se impace cu ala si idioata a crezut si s-a impacat iar
Ps: am uitat sa mentionez ca a injurat si jignit toata familia
Vreau doar sa va dati cu parerea scuze daca nu intelegeti unele chesii dar mam grabit

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sora ta trebuie sa faca reclamatie la politie, sa vezi cum se linisteste sri-stul laughing o sa-i fie frica din cauza sa nu-si piarda serviciul, dar nu la politie, s amearga la unitatea unde activeaza el, la serviciul lui si sa stea de vorba cu comandatul lui

| varcolaccc a răspuns:

Trebuie mereu za ai grija cu cine te bagi in cardisie... Ca sa zic asa.

| BlakeLively a răspuns:

Scuze ca-ti zic asta, dar sora ta este chiar naiva. Nu trebuia sa se impace cu el daca a lovit-o si a jignit-o de atatea ori, si pe voi, familia ei. Trebuie sa se trezeasca la realitate.

| hhhapciuuu a răspuns:

Fi un frate bun si baga-i mintile in cap! e proasta ce pot sa spun. data viitoare alegei tu un iubit. sa nu mai aduca ia toti depravatii. parerea mea

| loverboy111 a răspuns:

Pai ma fraiere cand da in sorta de ce nu il bati?!?! Ca el e vinovat si tot el si-o ia. Eu am verisoara si eram cu ea in parc si ma duc sa iau doua sucuri si cand ma intorc un pervers vroia sa o violeze... l-am lasat pe jos cu capu spart rolling on the floor sa se ia de prcine dar nu de familie...

| MoxiMonny a răspuns:

OMG. Eu zic să-i deschizi ochii. Pui pe o listă avantajele si dezavantajele tipuli. Trebuie s-o fac să înțeleagă că nu este bun pentru ea. Și că nu are cum trăii cu un asemenea om. Am dat un exemplu cu lista, fă orice, te rog, nimeni nu merită tratat așa...

| bunelutu a răspuns:

Mai cum dracu ala cu 7 clase e la Securiatate. asa zisu baiat frumos cu muschi este un psihopat dement
Sora ta este exrem de naiva si pune botu la tot, al fiind un paduche
a nimerit rau chiar imi pare rau. Politistu si el naiv si fraier eu ii spargeam aluia mecla daca zicea ceva de gagica mea.
Un smecher este ala care arata bine, cu un corp atletic, destept, stie sa se comporte cu femeile si cu cei din jurul sau, stie sa se impuie si sa aiba respect fata de ceilalti. Ceia ce ai descris tu este o combinatie COCALAR-CIOBAN-MELTEAN-IDIOT-DEMENT-PSIHOPAT-cu creier de maimuta.
rau a mai nimerit sorta

| LuminitaS a răspuns:

Se intampla des lucruri de genul. Clar nu are ce sa mai caute langa acest barbat.