| bibi_3115 a întrebat:

vreau va rog frumos sa-mi dati niste idei de caou pentru iubitul meu de ziua indragostitilor. vreau niste idei frumoase! multumesc

Răspuns Câştigător
| pitica_1304 a răspuns:

Depinde de cat timp sunteti impreuna thinking Eu as sugera o rama care sa contina o poza cu voi doi thinking sau o inimioara thinking tu alegi :d

Funda?batting eyelashes

3 răspunsuri:
| Comatose a răspuns:

O bratara de argint sau piele...eu i-am luat pr meu de piele si o are de 2 ani la mana:*

| FashionDiva a răspuns:

Ii poti face cel mai special si deosebit cadou: povestea voastra de dragoste publicata pe un site cu poze si chestii dragutze. Intra aici si vezi www.ne-iubim.com

| catiy100 a răspuns:

Buna, poti sa-i faci ceva facut de tine o bratara a prieteniei, un lant. Va aprecia mai mult daca va fi facuta de tine!

Bafta!