| LCD a întrebat:

Cum vedeti o noapte petrcuta cu iubitul, de ziua indragostitilor? fara sex laughing
vreau niste idei. sfaturi. sunt fata happy

8 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Sigur are el un plan. Eu voi merge pe un deal din apropierea orasului, langa o padure, de unde se vede frumos tot orasul... Bem acolo cate un pahar de vin rosu si gata. big grin

| OanaG a răspuns:

Pai ne-am uita la un film, am glumi, mai povestim despre relatia noastra...etc.

| inna a răspuns:

Cina.film.masaj laughing

| LCD explică:

Mai Tepes, cum sa nu se poata? se poate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce spui tu nu exista.nu se poate.nici nu vreau, sa se poata asa ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai am povesti multe lucruri legate de relatia noastra, ne-am uita la un film si apoi am adormi unul in bratele celuilalt:X

| luvieere a răspuns:

Cum văd eu o noapte fără sex? thinking ăăă... odihnitoare big grin

| Malvinutzz@ a răspuns:

De ziua indragostitilor totl se face extra extra pupici extra plimbari extra... tot ce inseamna iubireeee...