| love66 a întrebat:

Vreau sa-mi sugerati niste idei ce as putea printa pe o cana de ziua indragostitilor pentru iubitul meu....Va rog mult, as vrea ceva frumos si neobisnuit...Dau funda! multumesc.

6 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Zâmbește! Cineva te iubește!

| lolylolypops a răspuns:

Pai poti sa-i scrii asa:"Te iubesc "x" cum il cheama! Si da sa pui acolo si o poza cu voi cand va sarutati sau asa ceva mai altfel, o poza mai speciala, care-i place lui mult sau!

Răspuns utilizator avertizat
| dbcovrigeldb a răspuns:

Multe poze cu voi cu voi si sub poze ceva de genu : '' Telefonul meu functioneaza cu dragoste. De cind te-am cunoscut nu s-a oprit niciodata ''.

| ionut234bos a răspuns:

Poti printa pe cana o fotografie cu voi doi can v-ati intalnit......sau pe voi pupanduv-a

| DoArDeDe a răspuns:

Poti printa ceva de genu "I LOVE YOU (numele lui)"....sau orice altceva.