| love66 a întrebat:

Salut prieteni! Vreau sa-mi sugerati niste idei ce as putea printa pe o cana de ziua indragostitilor pentru iubitul meu....Va rog mult, as vrea ceva frumos si neobisnuit...Dau funda! multumesc.

4 răspunsuri:
| AndyLavy a răspuns:

I-am dat eu o poza iubitului meu in care i-am scris ceva de genu : indiferent cat de departe as fi voi gasi un mod sau altul de a-ti fii aproape. poti incerca.succes

| SolitarHacker a răspuns:

Chipul Tau Si al lui intr o inimioara big grin

| love66 explică (pentru SolitarHacker):

As vrea ceva scris...

| SolitarHacker a răspuns (pentru love66):

Aici gasesti ceva nu stiu ce gusturi ai tu :D http://www.google.ro/......tp?/search