| zozoo a întrebat:

Buna TPU:X! Am fost la un party si am dansat cu un baiat pe care il cunosteam dar nu ii dadeam atentie si atunci m-am indragostit de el. Apoi nu ne-am mai vazt un timp si mi-a trecut.Ne-am vazut din nou la un spectacol si de atunci vorbim si am iesit in noaptea de rev si de atunci nu ma mai baga in seamasad. Ce se intampla?

3 răspunsuri:
| forever4you a răspuns:

Poi noi de unde vre'i sa stim intreaba'l de ce nu te mai baga in seama fii deschisa fata de el si daca ti'e ti se pare ca este bine ii poti spune si ca iti place de elwinkingdar pe primul loc macar sa te bage in seamabig grin

| paupaulapaulina a răspuns:

Poate incearca sa te ocoleasca din motiv ca te place happy

Incearca sa sttai de vorba cu el happy

Papa

Fundita happy

| kittiecat a răspuns:

Poate din partea lui a fost doar o aventura.nu stiu ce sa zichappy