| NaRcYsAaaa a întrebat:

Buna TPU :X am si eu nevoie de un mesaj de dragoste pentru un baiat pe care il iubesc foarte mult vreau ceva frumos si nu prea am idei sad poate ma puteti voi ajuta va rog mult de tot
Cel mai frumos mesaj primeste fundita

Răspuns Câştigător
| BigSexy a răspuns:

Bai Robotzel, te-n spanac, ca nici aia de la TPU n-au fost in stare sa-mi compuna un mesaj de dragoste pentru tine, asa ca am prins curaj si am decis sa fiu sincera! Te iubesc, nimic mai simplu. Sper ca e bun, poate dai si o funda big grin

4 răspunsuri:
| mihaelaa18 a răspuns:

Bunakiss.
thinking Tin sa iti multumesc pentru ca imi faci viata mai frumoasa atunci cand imi zambesti.Acel zambet al tau ma face sa plutesc, sa ma simt cel mai bine.De cate ori te vad inima imi bate atat de puternic si simt mii de fluturasi in stomaclove struck.Totul este atat de bine cand sunt in prezenta ta.Ma simt protejata si ferita de orice.Tin sa iti reamintesc ca de cand te-am cunoscut viata mea s-a schimbat in bine, si asta datorita tie.Tin sa iti multumesc pentru ca existi si pentru ca ma faci sa fiu fericita cu adevarat.
Nu stiu daca asta este exact ce ai nevoie, dar sper ca te-am ajutat cat de cat:*

| OSimplaFata29 a răspuns:

Te-am cunoscut din intamplare
Erai o fire atragatoare
Inima-mi batea in piept
Usor spunandu-ti un secret
Batea usor si epunea
E drept ca stia ce vrea
Spunea secretul pretios
Citeste prima litera de SUS in JOS!

A iubi nu e pacat
Ca Dumnezeu a lasat
Florile sa infloreasca
Tinerii sa se IUBEASCA!

| WhisperSsS a răspuns:

Alohaa!

Nu stiu daca e chiar bine dar am sa incerc : De fiecare data cand imi soptesti ceva, inima imi bate de doua ori mai tare. M`ai facut sa iubesc totul la tine, fiecare pas pe care il fac, fiecare picatura de apa care cade din cer atunci cand ploua imi aduce aminte de tine.
Si totusi nu ma simt instare sa-ti cer sa ma iubesti pe mine. Desi, mi-ai furat sufletul, nu imi esti dator cu nimic... Doar gandul ca tu zambesti imi este de ajuns.
mi-am promis ca voi fii a ta, decat daca tu vei fii al meu, dar visele mele niciodata nu mi-au respectat deciziile. De aceea in fiecare noapte apari in visul meu. Nu stiu ce m`asi fi facut daca n`ai fi existat, nu cred ca eram instare sa te fii inventat.
Nu imi pot explica "de ce " dar TE IUBESC. Daca nu vei zambii pentru noi, macar zambeste pentru tine. Dar sa nu uiti niciodata, ca sufletul meu prinde aripii doar cand tu imi vorbesti!

Ehh, sunt incepatoare, ai grija de tine!

| WolfyDy a răspuns:

Stiu ca suntem doar prieteni, dar, cand m-am uitat in ochii tai, nu stiu,...s-a aprins o scanteie. Daca vrei...ca aceasta flacara sa se aprinda si sa straluceasca, sa traiasca. Vrei sa fim impreuna?

Daca nu iti place poti cauta pe google