| deea2o1o a întrebat:

Vreau si eu un mesaj de dragoste. Cel mai frumos primeste funda.

Răspuns Câştigător
| dyyva a răspuns:

L-am rugat pe Dumnezeu sa-mi gaseasca un baiat pe care sa-l iubesc si sa ma iubeasca. Mi-a spus ca trebuie sa caut si sa-l gasesc singura. Asa...te-am gasit pe tine.si de atunci.ai ramas in inima mea si o sa ramai pentru totdeauna pentru ca in inima mea are loc o singura persoana si aceea esti TU! Te Iubesc 4 EvEr! Si nu o sa te uit niciodata! Igerashu`tau

5 răspunsuri:
| Barbiiie95 a răspuns:

Inspira`te de aici ( e tradusa melodia):

http://www.youtube.com/watch?v=gOxah3iz3jE

| karlaa a răspuns:

Timpul este cel mai mare dusman al meu pentru ca timpul ne desparte,

| Nobodies a răspuns:

Cel mai frumos mesaj -Puti.
urasc mesajele de dragoste.sau tot ce tine le gat de dragoste

| alina_6216 a răspuns:

"te iubesc"

| casy99 a răspuns:

Azi noapte, am trimis un ingeras alb pufos si dragalas sa te pazeasca. Dar a venit inapoi uimit, si l-am intrebat ce are pe suflet. El mi-a spus: Domnule, un ingeras nu poate sa pazeasca alt ingeras! Fundita?big grin