| CapsuniQa a întrebat:

Buna TPUlove struck Deci...sunt in clasa 8-a si am 14 anilove struck.Imi place de un baiat de 1 an cam asa lui stiu sigur ca nu-i plac. dar tot se da la mine ma ia in brate si tot felul de chestii...eu i-am spus sa o terminam cu chestiile de genu dar el tot se tine dupa mine si asta ma bulverseaza.sa zic asathinking ce as putea face sa-l uit? Am incercat prin toate metodelelaughingAdica si aia cu indiferentadar la mine nu are efectsadCel mai bun sfat are o funditalove struck

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Nu mai fii tu asa sigura ca nu te place!
Poate nu te-a placut candva,dar,ca sa nu-ti dea pace,a realizat intre timp ca-i placi si,in felul asta si-a ales el sa-ti arate ca-i placi.
Asa ca, revizuieste-ti parerea despre el si, actioneaza.
Nu-i greu!

4 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Dacă o fată oarecare, ar pune acestă întrebare, tu ce sfat i-ai da?

| DeeaBlondiii a răspuns:

E logic ca te place si el...de ce nu incercati o relatie sa vedeti cum stau lucrurile intre voi?

| MikyyLOL a răspuns:

Ignoral daca te enerveaza spune-i unui adult sau unui profesor si presupun ca e un huligan...

| Gabryel998 a răspuns:

Pai si tie nu iti place de el?
daca da nu trebuie sa termini
daca nu. nu mai sta pe langa el sau spune; i direct sa te lase happy