| Enigmă a întrebat:

Hay TPU`. i need help. straight face So. imi place un baiat, si el ma place dar ca sa vad daca ma place cu adevarat i-am spus ca nu il plac, pentru ca am vrut sa ii vad reactia. El a spus ca o sa-mi dovedeasca ca e singurul care ma merita si chestii de genu` [innauntrul meu eram in delir] dupa care l-am intrebat cum o sa imi demonstreze si mi-a zis ca are el metodele lui pe care daca e nevoie le aplica si cu forta.

Chestia asta ma sperie foarte rau si a incercat sa ma impresioneze in ultimul timp cu anumite lucruri pe care eu le consider oribile :o.
Chiar nu mai stiu ce sa fac, sa ii spun adevarul sau sa continuu` asa?
Singurul moriv pentru care nu as recunoaste ca il plac e metodele pe care le abordeaza pentru a ma impresiona.
[Multumesc pentru atentie.] FUNDA`!

7 răspunsuri:
| Enigmă explică:

Metodele care le foloseste ca sa ma impresioneze sunt` diverse
Ultima, incearca sa ma faca geloasa cu toate pitsipoancele`rolling on the floor.
si ele mi-au confirmat treaba asta.
whatevar. mersi de raspunsuri
mi-au fost de foloslove struck

| Angel_4421 a răspuns:

Deci nu iti place felul lui de a te impresionaa? e complicat.Ar fi posibil sa nu il cunosti atat de bine. Poate mai sunt si alte compportamente de genul asta pe care le are si atunci nu stiu daca o sa iti mai placa de ellaughingMa rog! nu stiu daca m-am exprimat corectbig grinIncearca sa il cunosti mai bine.Si cred ca ar fi bine sa ii spui adevarul.

| DaianaOpris a răspuns:

Trebuie sa ii spui adevaraul si vei avea numai de castigat asta cu siguranta daca simti ca il iubesti nu e de ajuns sa iti plc de el ...credema am trecut prin asta si a fost oribil

| madalinacr a răspuns:

Ar trebuii sa ii spui adevarul daca esti sigura fooarte sigura ca are sentimente puternice pentru tine daca nu. dal in colo mai sunt baieti.si chestiile cu impresionatu asa sa se dea in spectacol ca toti baietii. face lucruri care lui ii se par impresionante pe cand tie dezgustatoarestraight facefoarte nasol.straight facee copil presupun.totusi se comporta foarte imatur. ce varsta are?happypup!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da spune-ne si ce metode are mai.sa nu murim prosti. poate ne speriem si noi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Heyy big hug love struck
daca nu iti place metodele lui lasa-lwinking
sau spune-i adevaru daca simti cu adevarat big grin:X
stiu ca e greu sa spui cu advlaughing
uite cum sa spui :
1.sarutal,apriopate de elsmug
2."iti mai place de mine?" si daca zice da zici " sa stii ca si eu te plac"happylove struck

Funda:X:X?