| missis16 a întrebat:

Buna TPU:*!
zilele acestea m-am plictisit, asa ca am picat putin pe ganduri, spre viitor, gandindu-ma ca vor trece foarte repede sarbatorile de iarna si se va apropia Valentine's Day si Dragobetele (pentru cei care nu sunt de acord cu Valentine's Day).
m-am gandit ca anul acesta prietenului meu sa ii daruiesc un catel (pui) - el neavand un animal de companie pentru ca a murit otravitcrying - dar...
-ce rasa sa fie?;
-mascul / femela?;
-daca este pui, cate luni ar trebui sa aiba?;
-cat ar costa? si de unde as putea sa-l cumpar?

alte idei pentru cadouri de Valentine's Day? (nu suntem de prea mult timp impreuna deci nu il cunosc foarte bine)

cel mai bun raspuns va primi >fundafolositor

3 răspunsuri:
| shtephie a răspuns:

Crd ca este cel mai frumos cadou :X Deschide o discutie pe tema asta si intreaba-lwinking nici nu s-ar gandi la acest cadou.

| Lluvia a răspuns:

Imi place ca esti optimista si crezi ca relatia va dura(nu mi-o lua in nume de rauhee hee)
Daca te iubeste ii va placea orice ii dai.
Mai bine asteapta sa il cunosti mai bine, sa ii stii gusturile
Nu iti fa planuri dinainte.
Pana in februarie mai e oh go on asa ca stai calma happy

| missis16 explică:

Cel mai bun raspuns va primi >funda< iar restul raspunsurilor ok vor primi >folositor