| Mikifrm a întrebat:

BUNA TPUU am nevoie de ajutor. Sunt virgina! Si peste cateva luni nu o sa mai fiu laughing Adica o s-o fac cu prietenul meu. Am nevoie de sfaturi.Cu ce trebuie sa ma pregatesc? Jos? Ma epilez la o cosmetica anume ceva? Pentru ca eu singura nu prea reusesc deoarece ma irit. Dar asa cam cum ar trebui sa ma fac, cu ce? sau ma duc la o cosmetica ceva? MERSI FUNDA. Daca mai stiti sa-mi dati cateva ponturi e perfect Ms.deci FUNDA:*

9 răspunsuri:
| bebe23 a răspuns:

Chestiile astea nu se programeaza! se simtwinking

| LikeNobodyElse a răspuns (pentru bebe23):

Atat am vrut sa aud... pentru ca in ultimu timp toate sau toti scriu k peste nu stiu cat timp isi vor incepe viata sexuala.c fenomene

| Mikifrm explică (pentru bebe23):

AHa si eu daca simt acum ca vreau sa mi`o bag ce sa fac? am programat pentru ca deja simt dar vreau sa se intample asta la 18 ani. Plus am relatie de 3 ani

| bebem a răspuns:

Poti sa te duci la un salon si sa te faci cu cearahappy poate o sa doara ceva mai tare la inceput dar apoi o sa trebuiasca sa te mai duci la salon sa te epilezi peste o luna. nu dupa cateva zile sau o saptamana. a...un epilat costa in jur de 15 lei, acum depinde de salon

| Mikifrm explică (pentru bebem):

AHa si eu daca simt acum ca vreau sa mi`o bag ce sa fac sad? am programat pentru ca deja simt dar vreau sa se intample asta la 18 ani. Plus am relatie de 3 ani

| Mikifrm explică (pentru bebem):

SCZ era pentru altcineva. Deci mersi esti singura care a raspuns la ceea ce am intrebat

| Dragonasu47 a răspuns:

"BUNA TPUU am nevoie de ajutor. Sunt virgina! Si peste cateva luni nu o sa mai fiu laughing " Hahahhaha. rolling on the floor))) comedie TPU asta, hahaha, ce amuzant, numai pot, moooor. Ma-ta stie ca vrei sa "nu o sa mai fii virginina"? Si cica "sa ma epilez?" Doamne iart-o... te intereseaza cati *** ai cand "iubytHuL" tau abia asteapta sa faca sex cu tine si sa te lase insarcinata printr-un boschet? Si pentru ce naibii sa te duci la cosmetica? Sa te epileze aia la fofoloanca? straight face Ai vazut tu intr-un panou publicitar ca scrie asa "Facem frizuri si epilam *** cu masina de tuns cu, care facem si freza, reducere pentru virgine minore si proaste"

| Mikifrm explică (pentru Dragonasu47):

Ba dragul meu am 17 ani si 9 luni, relatia mea dureaza de 3 ani, ne iubim si nu mai putem astepta nici unu. Mama mea nu trebuie sa stie cand mi-o bag eu ca mi-e rusine de ea. asta e laughing atat timp cat e de acord cu relatia nu are ce sa mai faca. Imi cer scuze ca CER SFATURI pentru ca nu sunt panarama experta cum sunt altele la 14 ani care stiu toate pozitile si altele. In al doilea rand am spus clar ca ma IRITlaughing de aceea am nevoie de sfaturi despre asta.

| Xenon95 a răspuns:

Daca vrei t pregatestiacolo jos big grin... inainte sa te razi iti dai cu spuma de ras ca are o solutie care lasa pielea fina si nu iritawinking sincer iti spun din propria experienta...multa bafta cu prietenu