| anyry a întrebat:

Buna Tpuu. Am un prieten si am inceput sa vorbiim cu ubi si te iubesc si d'astea. dar amandoi. Dupa app 2 luni a zis sa ramanem amici. Ce Vrea sa insemne?

Răspuns Câştigător
| MâţulMov a răspuns:

Ca nu vrea sa te piarda printr-o cearta stupida, sau chestii de genul asta. Adica tine prea mult la tine si oricum veti putea sa vorbiti oricand.

3 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Ca tine prea mult la tine acum sa deveniti prieteni si apoi sa va certati si sa nu va mai vorbiti! Si ca te apreciaza ca pe o amica, asa ve-ti vorbi despre orice oricand!

| BlackScorpion07 a răspuns:

Tine mult la prietenia voastra sau nu te placestraight face

| anyry explică:

.Mdaaa.` dar am auzit. pe la scoala. ca i place de 2 fetee.` si. colegii. ziceauu ca eu is una dintre eleee.`;-*