| Nuetreabatama a întrebat:

Trebuie sa ma bronzez super rapid in 2 saptamani jumate ca atunci particip la un eveniment, in fine, doar ca afara ploua, deci e exclusa varianta cu statul la soare. Solar? n-am fost niciodata, si nu stiu cat costa si de cate sedinte am nevoie pentru a ajunge la culoarea dorita, vreau sa fiu destul de bronzata. ( in cazul in care stiti pretul unei sedinte prin Bucuresti si de cate vizite am nevoie, v-as ruga sa ma informati si pe mine). Momentan cea mai buna metoda ar fi autobronzantul insa si aici am cateva nedumeriri: daca aplic de exemplu azi, aplic si maine si poimaine, culoarea va fi mai intensa sau tot aceeasi? help meee! dau funda!

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Nu cred ca e o idee buna sa folosesti de mai multe ori autobronzantul pentru poate obtii o nuanta nedorita si ce te faci...mai bine incepe sa mergi la solar, nu e scump si e cat de cat mai natural bronzul si inainte de a participa la eveniment cu o zi iti poti aplica si autobronzant sa obtii nuanta ce o doresti

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1 leu = minutul pe solar. stai la inceput 6 min de vreo 3 ori pe urma 12 de vreo 3. happy

| IUBITAMEAVREABANI a răspuns:

Du-te sa dormi la solar