| EuSiAtatoO a întrebat:

Trebuie sa va povestesc putin mai intai happy.
Am cunoscut un tip la o scoala noua de vreo 2-3 saptamani. Am ras, glumit impreuna. Ne placem reciproc.
Ieri ne-am intalnit pentru prima data (doar noi 2, in afara scolii), si m-a sarutat. I-am spus ca nu vreau sa imi incep viata sexuala inca, si el a spus ca e ok. El este foarte foarte direct, si tupeist, cam nesimtit chiar. Eu nu am mai avut prieten, si el stie. Peste 3 luni eu fac 17 ani si el 19.
Este ceva normal, amuzant sau e nesimtit si badaran sa spuna ca maine vrea sa ma atinga? Adica sa imi atinga sanii.

Stau foarte prost la capitoul asta, nu stiu cum ar trebui sa se comporte partenerii, nu stiu care sunt limitele si glumele permise.
Oricum, el e genul care vrea sa se distreze, eu sunt mai timida. Dar vreau si eu o relatie, poate doar de distractie, poate va fi ceva mai serios.
Deci cum ar trebui sa reactionez laughing?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ala e un nesimtit, te vrea pentru sex si cam atat. E direct (asta arata faptul ca il doare undeva de tine) si vrea sa faca cu tine tot ce-i trece-n cap.
Inteleg ca vrei o relatie de distractie, dar nici asa, sa-si bata joc.
Zi-i data viitoare, cand are chef sa te atinga sau altceva, sa-si faca laba si o sa-i treaca.

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Ca te a sarutat e ok dar sa fie nesimtit si sa puna mana pe unde nu trebuie cu toate ca i-ai zis ca nu vrei sa iti incepi viata sexuala ar trebui sa iti de a de gandit, nu cred ca e genul de baiat ca, sa inceapa o relatie serioasa

| neutrino a răspuns:

Stai la pipait, nu si asta-ti doresti de la o relatie cu un baiat?

| Dariusuu a răspuns:

Spune-i simplu ca vrei sa formati un cuplu dar va trebui sa astepte inca un an.

Chiar i vei vedea adevarata fata.

Ai grija de tine.

Răspuns utilizator avertizat
| AllexTheWolf a răspuns:

Daca inca esti virgina la varsta asta te felicit! In ziua de azi e greu sa ramai virgina pana la varsta asta. Iti respect decizia, azi multe fete isi incep viata sexula din clasa a V-a, sa fim serios. Daca el chiar te iubeste nu o sa-l intereseze corpul tau ceva vreme, anumiti baieti sta cu o fata ca sa faca sex cu ea, dupa o saptamana ii da papucii. Si saruturile sunt normale, nu inseamna neaparat ca vrea sa intretineti realtii sexuale. Bafta!winking