| ioana2195 a întrebat:

Buna,trec direct la subiect ...Am facut sex cu prietenul meu la 3 zile dupa menstruatie,el nu a ejaculat in mine ci jos, dupa nu a mai urmat un al doilea act sexual.Nu am fost in perioada fertila nici la ovulatie, care sunt sansele de a ramane insarcinata in cazul acesta?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Intr-un astfel de caz cel putin teoretic NU exista posibilitatea de a se putea forma o sarcina deoarece lipsesc cele 2 "ingrediente" strict necesare si obligatorii; ovulul viabil si spermatozoidul. Multa sanatate!

| ioana2195 explică (pentru corbulalbrosu):

Multumesc pentru raspuns!

5 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Sansele de a ramane gravida sunt nule.