| morena1194 a întrebat:

Buna tupu. Acum 2 luni cand am fost in Romania am facut dragoste cu iubitul meu. am facut pe 28 iulie si am facut-o cu prezervativul si el e sigur ca a fost totul ok.dar am avut ciclu si in septembrie si in octombrie l.am avut normal 7 zile. dar nu stiu de ce stau cu frica ca sunt insarcinata... nu am simptome nimic. Voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| morena9411 a răspuns:

Cred ca ai vrut sa zici, ca ai avut ciclu in august si in septembrie. Dar stai linistita scumpo ca nu ai cum sa fi. O data ce ai ciclu de 2 luni si normal. nu ai cum sa fi. happy

4 răspunsuri:
| Auslesse a răspuns:

Hey,fetito,esti in septembrie, nu in octombrie? cum ai avut tu ciclu in octombrie?

| Dianaㄨ a răspuns:

Niciun simptom de sarcina, menstruatie si sex protejat. Nu cumva esti un pic paranoica daca te gandesti ca poti fi insarcinata?

| FashionDream a răspuns:

big grin Eu cred ca esti doar paranoica, cum ai zis si tu nu ai simptome, totul e normal. NU te mai gandi la asta si repeta-ti in minte ca nu ai cum sa fi insarcinata :d Bafta!

| whatergirl a răspuns:

In primul rand, CATI ANI AI?