| Bebectg a întrebat:

Buna tupu! Acum doua zile am avut parte de prima mea noapte de dragoste alaturi de iubitul meu. Nu mi.ai curs sange si nici nu am avut o durere imensa. Problema e alta. din intamplare am vazut ca in orificiul vaginuluu meu exeterior este ca un fel de "biluta neagra" in partea de sus. Nu stiu daca e normal asta...Tin sa precizez ca am ajumite dureri la penetrare sau atunci cand ma asez brusc pe un scaun, dar incetul cu incetul dispar si am auzit ca asta ar fi normal ..in schimb ma ingrijoreaza acea biluta. pare ca un cheag de sange dar nu stiu daca e asta. Ati mai intalnit asa ceva? Incep sa fiu panicata.

4 răspunsuri:
| sofisis a răspuns:

Draga mea, oricum dupa inceperea vietii sexuale se impune o vizita la ginecolog. Cu aceasta ocazie vezi si ce e cu biluta respectiva. Poate sa fie sange inchegat..pentru ca sincer altceva nu stiu ce ar putea fi negru, in vagin.

| Goete a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa consulti un ginecolog.
Pe de alta parte, faptul ca acum ai facut-o prima data alaturi de iubitul tau (se subantelege ca pana acum alaturi de altii), nu inseamna ca trebuie aa sangerezi sau sa te doara

| StefanChriss a răspuns:

Cel mai bun sfat pe care ti-l poate da cineva de aici, este sa faci un consult ginecologic.

| TheLoveDoctorr a răspuns (pentru StefanChriss):

Nu avea rost virgula.