| Bastanul2018 a întrebat:

Buna tutror. Vreau sa va intreb daca sunt pune cremele acelea pentru marirea penisului si pwntru intarzierea ejacularii. Mersi mult. Dau funda si va rof fara raspunsuri urate.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Pentru penisul tau NU nu vor avea absolut nici un efect, nici-o utilitate dar in mod sigur au efect asupra unor buzunare. Atat ale tale cat si a celor care le produc si comercializeaza. Multa sanatate si poate ca si putina minte.....in plus. Sanatate!

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ca si in cazul sanilor la fete. happy

| RAY a răspuns:

Doar operatia ajuta si nu mult 2, 3 cm

| marriancosmin a răspuns:

Nu frateeee, sunt cacatuuuri. Marimea penisului este influentata de genele parintilor tai. Nu poti schimba asta.

| Bastanul2018 explică:

Mersi fain. La amandoi