| VirgineL a întrebat:

Vreau sa stiu care ar fi marimea penisului normala... si niste sfaturi pentru marirea lui >: mersi mult!

Răspuns Câştigător
| alliss a răspuns:

Trage de el pana se lungeste

3 răspunsuri:
| Barbiiie95 a răspuns:

Da' ce le stie Kenvie la 14 ani.
Virginel se vede dupa nume cum esti tu de fel.

| Ţiiţţţu a răspuns:

Poi draga...trebuie sa fie ca sarpele ala anaconda sa tio legi de picior cu cureaua sh cand te scapa a f.te so trimiti pe pr ta la 20 de metri sa i ajunga la varf... sh un sfat : du-te ma in pl me de aci si ia o carte sh citeste o joacate cu puta in nisip nu ocupa spatiu pe TPU! samantarule!

| Kenvi a răspuns:

Am 14 ani si il am de 16 cm. intra pe red tube si in dreapta is reclame cu medicamente naturale pentru marirea lui