| ioana_8288 a întrebat:

Am si eu o intrebare.Stau cu un baiat si tin foarte mult la el.Fostu prieten m-a sunat pentru ca am ramas amici si el fiind prieten cu iubi meu mi-a spus ca are pe altcineva ca mai sta cu o alta fata infar de mine.Eu tin foarte mult la el si am incredere in el dar mai multe persoane imi zic acelasi lucru si cum se face ca numai baieti care vror sa stea cu mine.Eu cred ca spun asta din gelozie si prietenu meu zice la fel.Prietenu meu mi-a si jurat ca nu e asa si eu il cred tine la mine foarte mult. Dar nu stiu ce sa mai cred uneori ma derutez si devin confuza si numai stiu ce sa cred.Va rog dati-mi si mie un sfat.

Răspuns Câştigător
| madalina2293 a răspuns:

Stai linistita. din simplul fapt ca tea sunat fostul ar trebui sa iti dai seama ca e minciuna.
Atunci cand auzi mai multi ca iti spun asta si totul din surse sigure atunci punete pe ganduri. Asa nu ai de ce... minciuni pure happy

3 răspunsuri:
| smile a răspuns:

BUna! cel mai bine ar fi sa continui sa ai incredere in iubitul tau.Am trecut si eu prin ceva asemanator si iti spun ca gura lumii spune multe lucruri neadevarate. Deci ar trebui sa ai incredere in iubitul tau.succes

| ZeWsSs a răspuns:

Totul pare a fi o minciuna dar ar fi bine totusi sa afleii cine este presupusa fata cu cre sar intalni prietenul tau si sa vb cu ea

| Sexygirl2000LOVE a răspuns:

Daca te inseala atunci trebuie sa gasesti dovezi. uramrestel cum se poarte cu tine daca se indeparteaza sau nu si daca sta mai mult cu alte fete decat cu tine.gelozia apare la oricine in viata, aia se descopera prin minciuni si alea o sa le vezi numai daca ti ochii deschisi si asculti fiecare pas pe care il face fiecare