| alasca444 a întrebat:

Bună tuturor! Am 12 ani și mi-a ieșit un lichid de o culoare foarte ciudata. Era foarte cremos exact ca și crema din Cremșnit. Sper că voi primii răspunsuri serioase deoarece sunt foarte speriat în legaătură cu acest lichid. Am nevoie de ajutor! Mulțumesc!

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

N-ai spus de unde ti-a iesit. Din jocuri? Că e prima ta intrebare legat de alt subiect in afara de jocuri.

Răspuns utilizator avertizat
| cameliaTpU a răspuns:

Este normal, esti la pubertate iar organismul tau este intr-o continuă schimbare..nu ai de ce să te îngrijorezi

| cameliaTpU a răspuns:

Este normal, esti la pubertate iar organismul tau este intr-o continuă schimbare..nu ai de ce să te îngrijorezi.

| uncopiltampit a răspuns:

Pubertatea isi spune cuvantul asupra organismului tau, nu e nimic de ingrijorare si daca vrei sa primesti sfaturi fara criticii ai putea sa vorbesti cu maica-ta despre aceste aspecte, nu sa postezi pe net!