| AlCoLiKdEnIsA a întrebat:

Deci acum 2 luni m-am despartit de fostul si dupa aproape o luna incepusem sa vorbim fiindca citez "imi pare rau ca s-a terminat asa, as fi vrut sa ramanem buni prieteni"... asta era prin mijlocul testamentului pe care mi l-a trimis ma rog chestia e ca eu inca il iubesc si azi a spus ca nu vres sa mai vorbim, nu il inteleg sad
Ajutor!

8 răspunsuri:
| Valentina00 a răspuns:

Ar trebui sa va intalniti ca doi simpli prieteni, sa il convingi sa iesiti si sa vorbiti face to face toate lucrurile. sa iti faci curaj sa ii spui ca inca il mai iubesti. Probabil el vrea ''sa te puna pe jar''sa umbli tu dupa el.
Good luck girl! :*

| AlCoLiKdEnIsA explică (pentru Valentina00):

Nu prea avem cum... mai ales ca el nu vrea sa mai vorbeasca cu mine mi-a zis simplu si clar ca spera ca eu sa gasesc persoaba potrivita si toate cele bune si atat, nu mai nimic

| Valentina00 a răspuns (pentru AlCoLiKdEnIsA):

Atunci impaca-te cu ideea asta. probabil nu te-a iubit saaau te-a iubit dar nu mai vrea o relatie cu tine aici intervenind o fata sau certurile, chiar nu stiu ce sa zic. NU stiu ce a fost intre voi..de a ales sa nu mai vorbeasca cu tine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa istoricul intrebarilor tale, se pare ca esti mofturoasa, taxezi orice greseala, cauti perfectiunea etc. iar el nu prea gusta asta, asa ca si alti baieti de cartier, ori o rupem ori ba?

Cred mai de graba ca nici nu stii ce vrei, eu zic ca s-a terminat dupa cum te exprimi, de ce simti legata de el, doar pentru ca probabil s-a culcat cu tine, cand exista si alti baieti?

Al astepti pana se insoara?

| AlCoLiKdEnIsA explică (pentru anonim_4396):

Deci nu mai pot de ras laughing apoi daca si eu sunt mofturoasa... da na dao dracu... sunt virgina nu m-am culcat cu el, hmm nu am inteles ultima parte -_-

| NameHarris a răspuns:

Pai nu prea mai sunt sanse sa va impacati sau macar sa sa existe o relatie de prieteniehappyAsa suntem noi barbati cand terminam o relatie se termina totwinking

| AlCoLiKdEnIsA explică (pentru NameHarris):

Dar el a revenit... si mi-a spus ca vrea sa fim prieteni apropiati...

| Alicezzz a răspuns:

Discuta cu el personal, mergi la un suc, la o plimbare cu el si vezi ce iti spune. Poate pentru el parerea de rau ca s-a terminat intre voi se refera strict la o relatie de amicitie si nimic mai mult, poate tu speri la o reimpacare mai ales ca ai spus ca ink il iubesti.