| jjustme a întrebat:

Buna tuturor.am sa incep prin faptul ca sunt intr-un ansamblu de dans, iar in fiecare an plecam in cate o tara straina.de fiecare data am intalnit persoane noi (mai exact baieti) de care m-am atasat...si bineinteles a existat acea atractia fizica... poate chiar mai mult.mentionez ca am prieten, tin la el si nu as vrea nici in "ruptul capului" sa ne despartim.cu toate acestea sunt atrasa de tot ceea ce nou in materie de baieti.Acum o saptamana m-am intors din turcia, acolo am cunoscut un baiat si bineinteles ca eram foarte entuziasmata. vb pe fecebook si pe mess cu el.nu vreau ca pr meu sa se supere (cu toate ca simt ca asta se intampla) dar nici pe turc nu mi-l pot scoate din cap.sad. daca ma-ti putea ajuta cu niste sfaturi mi-ati fi de ajutor.big grinbig grin:big grin multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| UPSsss a răspuns:

Daca te atrag ceilalti baieti din jurul tau inseamna ca prietenului tau ii lipseste ceva ce au ceilalti sau a avut acel ceva dar acum nu il mai are, nu stiu cati ani ai dar eu te sfatuiesc sa nu te minti singura si sa stai intr-o relatie doar de dragul de a avea o relatie. pune-ti ordine in ganduri si vezi daca relatia pe care o ai acum merita sa o duci mai departe.bafta

2 răspunsuri:
| Jigsaw a răspuns:

Pai tu nu il iubesti pe prietenul tau actual.

| jjustme explică:

18 ani jumate...Alex a răspuns:
Pai tu nu il iubesti pe prietenul tau actual...am si specificat ca il iubesc si ca nu as vrea sa ma despart de el nici in "ruptul capului"