| angelina_1424 a întrebat:

Am si eu o intrebare cand fac dragoste cu prietenul meu eu nu simt nimic de ce? Ce se intampla si dupa ce se termina totul imi curge un lichid alb mult de ce? Un raspun va rogcrying

4 răspunsuri:
| catthshshshs a răspuns:

Posibil sa ai o infectie genitala sau sa nu fii tu destul de relaxata. Totusi eu stiu ca acel lichid apare la contactul sexual si este de la excitatie.

| marsy a răspuns:

As putea spune ca si la mine deseori ese un lichid transparent in cantitati mai mari. care nu permite atingerea placerii

| bebebita a răspuns:

Acel lichid alb este sperma lui... mi s-a intamplat si am fost la mediclaughingsi facea medicul misto de minecryingnu te du degeaba ca nu are rost... ti se intampla din cauza ca poate esti prea stresata si nu te poti simti bine sau din alt motiv nu te poti simti bine si organismul tau nu primeste tot acel lichid de la el :*bafta

| gaby_8539 a răspuns:

Asta chiar ca e o problema...mergi la un doctor. mi s-a intamplat si mi dar eu sunt baiat... e altceva