| anonim_4396 a întrebat:

Ajutooor! cand fac dragoste cu prietenul meu imi curge ceva lichid alb-transparent si nu sunt insarcinata pentru. ca mi-a venit menstruatia. ce este oare?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună!
Ajutooor!laughing
Ce vă tot spăriaţi atâta?
Lichidul acela e perfect normal atunci când te exciţi.
Este o secreţie vaginală normală, nu ai de ce să-ţi faci griji, pentru că este perfect normal, te exciţi şi automat te şi uzi, plus că este mult mai bine în momentul penetrării. Nu sta încordată şi totul va fi bine, d-acum.
Nu uitaţi de protecţie, în rest cât mai multă iubire tandră!
Te pup!

9 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Uite asa luati vietile copiilor vostri. copii fiind, inconstienti si fara un minim de cunoastere despre ceea ce faceti! lasa dracului sexu' ca nu-i de tine! pune mana pe carte!

| anonim_4396 explică (pentru DNSK):

In primul rand am terminat scoala. in al doiolea rand vreoiam parerea unor oameni normali care sunt dispusi sa dea un raspuns adecvat pentru ca pana acum nu imi curgea si vroiam sa aflu daca e ceva normal si daca se intampla si la altii...

| DNSK a răspuns (pentru anonim_4396):

Te rog taci.te rog eu! tine gura inchisa sa dai senzatia de cunoastere si inteligenta, decat s-o deschizi si sa nu fie asa! te rog, inca o data!

suntserios
| suntserios a răspuns:

E lubrefiantul natural secretat de organismul tau, off daca nu stiti nimic despre sex de ce naiba il mai faceti?

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

E de rau...

| h3r a răspuns:

Și de aici denotă că tu nu aveai niciun habar, te-ai aruncat ca bou' la poarta nouă...

| Oana92 a răspuns:

Este perfect normal ce se intampla, fara acel lichid penetrarea a fi dureroasa daca nu chiar imposibila.

| dreamgirl94 a răspuns:

Ajutor? seriously? tara asta are nevoie de o doza buna de educatie sexuala ca sa nu mai existe legume ca tine care nu stiu ca acel lichid nenorocit este doar lubrifiantul natural al p i z d e i tale...

| cristif a răspuns:

Bea vin, ca devine ca sangele.