| anonim_4396 a întrebat:

As avea o nelamurire si sper sa nuuu radeti. Chiar sunt asa. 'in ceata'. De fiecare data cand fac dragoste si prietenul meu se termina in mine, imediat dupa, cand ma ridic in fund imi curge un lichid, si ma intrebam daca se poate ca eu sa elimin sperma lui. E posibil? sper sa nu fie chiar asa luata in ras intrebarea mea:-s

Răspuns Câştigător
| lplostonyou a răspuns:

Da,e perfect normal,dupa contact cea mai mare parte a spermei curge afara din cauza gravitatiei, dar nu-ti fa griji, atunci cand vrei sa faci bebe atata mai ramane inauntru ca un bun inotator sa fecundeze ovulul tau happy

5 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Ce metode de evitare a unei sarcini nedorite folosiți?

| diesel94 a răspuns:

Cum ai spus tu...
elimini spera lui...
nu e nimic de ras in asta, e ceva normal

| kokkaina a răspuns:

Buna nu stiu cati ani ai dar o data ce ti ai inceput viata sexuala ar trebui sa citesti mai multe carti,sa studiezi totul despre sex sunt atatea metode prin care poti sa afli,asta inseamna ca nu dai importanta la nimic, daca nu ai de unde mai uitate pe la filme porno si acolo gasesti tot ce verei si ce nu vrei. Deci, este ceva normal sa elimini sperma lui, probabil u vrei sa ramai insarcinata si aici ai un dubiu ca de ce curge inapoi! in sperma sunt zeci de milioane de spermatozoizi dintre care doar unul zingur va ajunge la ovul si fecundeaza sau 2 in cazul cand sunt gemeni, iar restul sunt eliminati prin acel lichid sperma devenind din ce in ce mai transparenta deoarece spermatozoizii in cateva minute (1-2min.) morsi este logic sa elimini sperma lui! multumita? atunci da o funda!tongue

| Alis_5793 a răspuns:

Da. Poate fi sperma lui.
Gandeste-te cum ai pune apa in sticla si apoi din ea curge apa.

| Adrianno91 a răspuns:

Forta de gravitatie a pamantului trage lichidul spermatic in jos de aia curge.