| rozalia10 a întrebat:

Buna tuturor :* Am si eu o intrebare: Un coleg care sta in banca din spatele meu ma tot tachineaza, iar in ore ma tot inteapa cu pixu sau ma intreaba anumite lucruri. Pe mess tot timpul vorbeste cu mine... el deschide subiectu. Intr'o zi eu am jucam cu telefonul si dadusem la camera photo si el mi-a zis "pacat de camera, ca u esti urata" si apoi a inceput sa rada la mine. Credeti ca ma place?

Răspuns Câştigător
| Cristina45 a răspuns:

In situatia asta sunt si eu, la inceput si eu am crezut ca ma place... dar au trecut doi ani si nu s-a oprit, deci eu cred ca daca te tachineaza de mult timp nu te place, dar daca e de o perioada scurta e posibil sa da big grin poate ai facut o schimbare la tine si s-a indragostit brusc, sau s-a indragosttit din senin de tine big grin

9 răspunsuri:
| IMC90 a răspuns:

Chiar asa mult conteaza pentru tine parerea noastra?

| rozalia10 explică (pentru IMC90):

Nu... dar sunt corioasa

| roxynutza a răspuns:

Eu cred ca da :p

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Bună posibil să te placă, iar cînd îl întrebi să nu recunoască, poate îi este rușine, o fi m ai timid, altfel nu i mi explic de ce te caută pe mess.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daa, te place sigur

| ionut1134 a răspuns:

"anumite lucruri" (ce lucruri laughinghee hee )
este posibil sa te placa si sa nu stie cum sa iti spuna sau este prost... intreaba-l daca te place sa afli sau intreaba-l de ce te tachineaza

| ÎmiPlaceDeMăta a răspuns:

Bună.
Eu nu sunt așa de sigură. Dacă doar te tachina, te înțepa cu pixul, te băga mereu în seama, era bine... dar dacă spui că te-a făcut urâtă și a mai și râs de tine nu știu ce să mai cred. Nu putea să-ți facă un compliment dacă tot te place?
Pa, pa.

| rozalia10 explică:

.

| rozalia10 explică:

La intrebat o colega cand el era in banca langa mine si a zis ca nu