| anonim_4396 a întrebat:

Buna tuturor am si eu o poveste de spus si as vrea sa pun si o intrebare dupa...Eu si cu prietena mea ne cunoastem de ceva timp si uneori mai ramaneam singuri prin casa la mine si ne mai jucam fiecare. N e jucam ce ne jucam pana ne-am cam "incins" si i-am pus degetul in pi...s-a excitat in cam o ora de peste 10 ori si nu stiu daca e prea normal de atatea ori si sa zic mult s-a excitat. Faza este urmatoarea : cand i-am bagat degetul in pi, (pe a doua gaurice de jos tongue ) i l-am bagat pe tot si am ajuns pana la un perete (probabil punctul G ), si il bagasem aproximativ vreo 5 minute cam in continuare. Dupa toata nebunia asta, am intrebat-o daca este cumva virgina ( o intrebasem pentru ca nu i-a curs sange ) si a zis ca nici ea nu stie daca mai este sau nu deoarece acum este o alta poveste in care imi spusese ca cu un vreo' un an si jumatate mi-a spus ca a stat cu un baiat care ii bagase mana in pantaloni la pi, si nu stia daca mai este sau nu, ea mi-a spus mai exact ca atunci a doua zi dupa toata treaba aceea ii venise ciclul deci cam greu sa-si dea seama si sincer mi-ar fi spus pana acum daca ar fi facut-o cu cineva sa nu fie cazul ca cica ma iubeste mult si nu-mi spune adevarul si din toate acestea eu trag o concluzie sad masturbarea )! Voi ce credeti si cum sa imi dau seama si cum mai exact sa o conving sa spuna mai multe? Deci chiar e paralele nici macar nu stie mai exact cu ce se mananca cuvantul "sex" in sensul daca o intreb ceva despre, nu stie cam nimic si se blocheaza. Deci voi ce credeti? (va rog fara jigniri si tampenii la adresa mea sau la intrebarea pe care am pus-o mai sus ) Va multumesc.

13 răspunsuri:
| anka89 a răspuns:

In primul rand nu ai cum sa dezvirginezi o fata cu degetul,gandeste-te la O.B-uri pe care multe fete virgine le folosesc si nu patesc nimic si care poate fi diferenta dintre un deget si un O.B care se umfla inuntru(sa iti explis asa)laughing
Acum poate ea chiar nu stie prea multe legate de sex se de aceea ramane blocata, asa ca daca tu stii mai multe sa ii explici si ei.
Deci nu ai dezvirginat-o pentru ca i-ai bagat degetul.
Daca ea nu ar fi virgina sa zicem, pe tine te-ar deranja? eu zic sa te intereseze ce face cat timp e cu tine, nu ce a facut in trecut si nu cred ca a facut ceva, fiecare are poate ceva ce vrea sa tina numai pentru el.Cam asa vad eu problema ta.
Sa te gandesti ca poate nici macar nu e pregatita sa faca sex si ai face bine sa discutati pe tema asta, ca data viitoate sa nu mergeti nici cat ati mers pana acum, asta o zic pentru tine mai mult sa nu te mai incalzesti degeaba, ca stiu ca nu ti-e bine dupa, nu?winking
Apropo cati ani are?

| Ionita_George_1991 a răspuns (pentru anka89):

Mare dreptate Anka89 nu conteaza ce a facut in trecut faza e ca poate nici baiatul nu are curajul sa ai spuna lucrurile pe fata daca tu stii mai multe de cat ea explica-i ajut-o poate ca ea se blocheaza din frica de a nu te pierde mai ales daca esti o persoana geloasa si orgolioasa o poate speria chestiile astea si app daca ea te iubeste pe tine eu zic sa nu iti faci griji ca e sau nu virg

| UrSuL3Tz a răspuns (pentru anka89):

Buna, legat de cati ani am, pai 17. Sa mai lamuresc cateva lucruri : am ajuns mult mai departe de povestea aceasta pe care am spus-o mai sus, dar cam asta ar fi introducerea deci eu am postat doar indtroducerea pentru ca nu am vrut sa spun mai mult. Si legat de o.b Toate fetele mi-au spus cand eram prin preajma de se vorbea de tampoane sau ob, ca nici o fata virgina nu ia ob pentru ca se dezvirgineaza singura. Deci sa mor de nu asa mi-au zis toate si acum vi si imi spui ca ob este si pentru virgine? WTF! rolling on the floor. Nu mai inteleg nimic, vreo 5 fete total mi-au spus ca daca o fata foloseste ob si este virgina, se dezvirgineaza. Bun legat de ''degetel'' i-am bagat si 2, pana la os ( punctul G cred ). Si totusi tu imi spui ca nu am dezvirginato...Cum asa? Dami mai multe explicatii sau ceva... Daca te intereseaza sa imi dai si un id si vorbim acolo, deoarece poate acolo ma pot exprima cu toata gura! Deci lasa-mi un id daca vrei iar daca nu, macar raspunde-mi la acest mesaj cu continuarea povestirii. Multumesc

| UrSuL3Tz a răspuns (pentru Ionita_George_1991):

Ai mare dreptate in tot ce spui desii da, sunt orgolios si gelos si totusi implinim pe 14 februarie acum 1 luna de cand suntem impreuna dar stiu pare prea putin la cate am spus ca s-au intamplat mai sus dar faza este ca eu trebuia sa fiu cu ia de 1 an si am fost fraier si m-am bagat pe alta fata care m-a tras spre ea. asta este o alta poveste care se leaga si daca ar fi sa tot scriu toate povestirile cap coada, mi-ar lua cam 15 minute. Deci inca o data Ai mare dreptate si sunt foarte gelos... de aia vreau sa aflu macar daca mai este virg, ca sa stiu mai exact cu sa o abordez, cum sa ii explic, cum sa vorbesc si cum gandeste

| UrSuL3Tz a răspuns (pentru Ionita_George_1991):

I-am bagat si capu pl...in pi...asta e o alta poveste, dar multumesc oricum, asta voi discuta direct cu Anka daca imi va da id iei, si ma poate lamuri cu mai multe chestii deoarece este fata. Mersi oricum ca incerci sa fii de ajutor si ca ai mare dreptate in legatura cu mesajul pe care a incercat cat de cat sa mi-l adreseze Anka89

| UrSuL3Tz a răspuns (pentru anka89):

A si legat de nu poti dezvirgina o fata cu degetul, pai am si citit si am si vazut ceva filme cum unele fete se dezvirgineaza cu degetul ( nu aveau unghii ) - Lasa-mi un id daca vrei

| anka89 a răspuns (pentru UrSuL3Tz):

Si am uitat sa iti spun ca nu la toate fetele le curge sange in cazul dezvirginarii, asta depinde si s-ar putea sa nu aiba dureri ca altele in timpul actului sexual, poate ii mai elastica.Astea ti le-am spus in caz mergeti mai departe, sa stii si sa nu zici imediat ca nu mai e virgina(daca ea zice ca e si daca e adevara bineinteles)winking

| ghinionistul112 a răspuns:

Eu spunsa comunicati mai mult pe aceasta tema si fata trebuie sa incerce sa fie mai deschisa si daca nu stie, cumpara o carte si s-o citit amandoi si sa invatati amandoi despre acest lucru! Dar va rog sa va protejati impotriva sarcinii nedorite si sa nu sufere copilul ce va veni...

| UrSuL3Tz a răspuns:

Cristina, pana acum 2 impotriva cu faza de ob, 5 persoane zic ca se poate. si inca ceva inteleg bine cu degetu nu merge,(desi ii bag degetu'n piz ei cam in fiecare saptamana sa o excit ) dar ne-am jucat intr-o zi eu si cu prietena mea nitel prin pat cam dezbracati amandoi, si era sa o dezvirginez/ (sau poate in cazul in care nu mai este ), ii bagasem pl in piz..si simtisem cum intrase numa capu pli...(stiu stiu...din greseala ce era sa fac aoleu ) si bine ca m-a impins la timp bun sunt mai multe povesti legate una de alta, si inca ceva eu nu rad. tu de ce razi? te simti?

| adrian18vasilache a răspuns:

Acum depinde, ori chiar nu stie, ori face pe nestiutoarea. dar nah poate chiar este virgina chiar daca iti zice aceste lucruri, e posibil ca ea sa aiba himenul elastic, parerea mea ar fi ca sa ai o discutie la modul foarte serios cu ea, din propria experienta iti spun ca cel mai bine este sa purtati o disctutie, nu sa va suparati unul pe altul si sa se ajunga la alte chestii.

| UrSuL3Tz a răspuns (pentru adrian18vasilache):

Himenul elastic? i-am ajuns cu 2 degete pana la punctul G. si i-am tot frecat cam 10 -20 minute pana i-a curs de vreo 10 ori (s-a excitat ). bun sunt multe povesti cap coada ar trebui sa le spun dar am zis ca mai sus este doar esentialul. Chear ma gandesc ca poate face pe nestiutoarea. A zis ca ia mai facut laba unui baiat. (acela de acum 1 an jumate ). deci se trag multe dar foarte multe concluzii! mersi oricum de sfat, orice sfat este bun venit!

| Nature98 a răspuns:

Man ca sa dezvirginezi pe cineva trebuie sa ai acte sexuale cu rea adica sa o f...i da nu cu degetu iti dai seama tu cu ce si daca nu ii mai curge sange inseamna ca nu mai e virgina. Funda? big grin

| UrSuL3Tz a răspuns (pentru Nature98):

Te inteleg da am tot frecat pana la capat pana la os cam 10-20 minute si nimic ...adica nu sange ...si am mai si impins am mai dat stanga dreapta cu degetu si asa mai departe nu curgea.