| Robertamirela23 a întrebat:

Buna tuturor, as avea o intrebare pentru voi. De ce oare ma excit atunci cand vad sanii fetelor. Oare imi plac si fetele?

10 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Nu cred sa ai alte inclinatii, doar admiri forma perfecta si frumusetea lor.
Eu cand vad o fata frumoasa, ma simt si mai mandra ca sunt femeie!

| h3r a răspuns:

Nu dragă, ești doar geloasă pe ele.

| Robertamirela23 explică (pentru h3r):

Nu-s geloasa. vorbesc serios ma tem sa nu am si alta preferinta

| h3r a răspuns (pentru Robertamirela23):

Ok, pentru liniștea ta...nu ai alte preferințe. Dacă arată bine e normal să-ți placă. Cât timp nu ai cuc, e foarte ok.

| Felys a răspuns:

Toti avem ochi sa privim si ce e frumos admiram, nu cred totusi ca ajungem chiar sa ne exticam cand vedem un specimen atragator pe strada, daca insa tu te exciti pe bune, posibil sa ai inclinatii diferite

| VladGH a răspuns:

Pentru ca esti baiat laughing

| LimonadaBaa a răspuns:

Ce e frumos si lui Dumnezeu ii place.

| GameFace a răspuns:

Se pare ce avem aceiasi problema big grin numai ca eu sunt baiat big grin