| Sov95 a întrebat:

Buna tuturor. As avea si eu nevoie de putin (sau putin mai mult) ajutor.

Povestea suna asa:

Am fost intr-o excursie la sfarsitul lunii august la Predeal si acolo am intalnit o fata foarte simpatica si extraordinar de speciala, care locuieste in judetul Alba. (eu locuiesc in Bucuresti, deci e o distanta de vreo... 300km+) Am stat vreo 5 nopti acolo, iar in fiecare seara era cate o petrecere. Am dansat in fiecare seara cu ea, am petrecut ceva timp impreuna si am descoperit cat de speciala este, cat de frumos isi traieste viata, bucurandu-se de orice nimic, un lucru pe care majoritatea oamenilor l-au uitat. Ultima oara am vorbit cu ea duminica, chiar inainte sa inceapa anul scolar. Am vorbit foarte... nu stiu cum sa spun. nu exista fraza fara un "love struck" sau un ":*" sau, bineinteles, vreun >"big grin

1 răspuns:
| serendipity8300 a răspuns:

E clar ca va iubiti si daca va dati un pic silinta veti reusi sa treceti si peste proba distantei. secretul e sa nu fiti gelosi. daca nu-ti va raspunde la telefon nu inseamna ca e cu altul ci poate doar e ocupata. si nu te gandi la ochii care nu se vad se uita. poate la facultate veti fi impreuna.