| Raymiiiii a întrebat:

AJUTOR! PRIMA IUBIRE! POSIBIL SA O PIERD! Acum 3 zile am venit de pe litoral.Acolo am intalnit o familie cu care parintii se cunosteau, si acestia au o fata de 12 ani care este foarte frumoasa, si in fiecare zi pe plaja si seara la pplimbare discutam si am descoperit ca avem aproape tot in comun, si are o voce de inger si un trup extraordinar. E foarte frumoasa, o plac mult si cred ca si ea ma place(am 14 ani). Si mama ei ma place si tatal ei care e preot si el a spus ca are o parere foarte buna despre mine, iar cand ea a plecat ne-a obligat sa facem schimb de id-uri de mess si nr. de telefon. ceea ce deja ii cerusem.Problema e ca eu locuiesc in Turda, la 30 km de Cluj unde locuieste ea.Eu la 19 ani ma voi stabili in Cluj pentru facultate, dar pana atunci ea va avea 17 ani si e mai mult ca sigur ca se va uita dupa altul.Si altii dupa ea, e o fata extraordinara.In vacanta vine in Turda si o sa stea la o strada de mine. dar sa imi spuneti va rog cei cu exp. ce sa fac. Ce sa ii spun sa o conving cumva. o sa tin legatura insa nu cred ca e de ajuns.Va rog sa ma ajutati.

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ho, ho, mai ușor!
La 12 ani ei și la 14 ai tăi deja îți faci planuri?
Comunică cu ea pe mess, sunteți mici, viața vă rezervă multe!
Pa, pa.

| Blondamea a răspuns:

Usor usor ai planuri mari sa stii insa vb ca ea pe mess la tel sh at cand va fi sh ea pe la 14 15 ani intr daca vrea sa stea ca tine sh daca va sp da at chiar nu ai cum sa o mai pierzi bafta

| alexutza1183 a răspuns:

Incearca sa vorbesti cat mai mult cu ea, sa ii spui ce simti. poate si ea te place.Dar stai linistit "dragostea" asta iti va trece foarte repede.La 19 ani vei gandi cu totul altfel...SUCCES

| AdelinaPaula a răspuns:

Si eu sunt din Turda.laughing

| Rokko a răspuns:

Relatiile la distanta nu prea merg, o sa va plictisiti sa tot vorbiti fara sa va vedeti. oricum ai fete si in Turda.