| nicoletaaaaaaaaa a întrebat:

Iubitul meu azi mi-a spus ca vrea sa ne despartim, fara motiv, sunt cu el de 2 saptamanii, si in ultima vreme nici nu ma mai cauta deloc, spunea ca nu are timp! Va rog ajutati-ma, il iubesc mult si nu vreau sa il pierd.

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Omul e ca un șoricel i dai hrana te va vizita nu i dai va pleca, adica un om are nevoie de interes, interesul omului sta in anumite motivati, gen motivatia sexuala -daca il atrageai sexual

| Violleta2022 a răspuns:

Iubitul tau are deja pe altcineva!
Deja l-ai pierdut, daca ti-a spus ca vrea sa va despartiti si de 2 saptamani nu mai da nici un semn de viata, probabil fiind indragostit lulea de o noua fatuca.

Sfatul meu: altul! Ca sunt cu milioanele in jurul tau, doar alege unul care sa te respecte si sa te iubeasca asa cum esti, fara sa te paraseasaca pentru altele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cica sunteti de 2 saptamani dar in "ultima vreme" nu te cauta. CUm adica? Dupa primele 2 zile deja nu te mai cauta? E clar cat de interesat era de tine de la inceput. Cauta altul. Lasa dumele cu "il iubesc". Sunt 2 saptamani, nu 2 decenii.

| nicoletaaaaaaaaa explică (pentru anonim_4396):

Pai noi ne stim de mult luni, si el voia sa fie cu mine de mult timp. nu inteleg de ce e asa distant cu mine, suntem in acelasi liceu si mereu spune ca e ocupat cu practica, doar in prima saptamana ma cauta mai des, acum nu.

| anonim_4396 a răspuns (pentru nicoletaaaaaaaaa):

Nu stiu ce sa zic. Oamenii se plictisesc repede unii de altii.

| Lzehxo a răspuns:

Ramaneti prieteni si vezi ce se mai intampla ca sa nu il pierzi, in rest depinde de motivele lui. Ai grija la comportamentul lui si vezi ce are. Poate nu se simte ok. Bafta!