| anonim_4396 a întrebat:

Buna tuturor!happyAs vrea niste idei ce mincare as putea sa gatesc pentru prietenul meu, saptamana viitoare plec la el si as dori sa-i gatesc ceva...love struck
P.S mincare asa mai usoara, ca eu nu prea stiu sa gatesc bine >:"
Va voi fi foarte recunoscatoare!kiss Dau fundita+vottongue

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Nu cred ca o sa aveti prea mult timp de mancare. Cartofi prajiti, fripturica si oua. Si un vin bun.

| ღNuTzAღ a răspuns (pentru neutrino):

Cartofi prajiti deja am facut... poate altceva?batting eyelashes

| ellenuk a răspuns:

Pai exista tot felul de mancaruri ce pot fi facute de incepatori! piure de cartofi, supa de galuste, pilafior, salate, o tocanita ceva... sper sa fiu de ajutor! funda? ardei umpluti...

| MariaAlexandra1992 a răspuns:

Poti sa ii faci ceva pe gustul lui si atata timp cat tu stii ce ii place ai putea gasi o mancare care ii place fff mult si i-o faci desigur sa nu fie ff grea dar daca o faci din suflet te asigur eu ca iti iese orice mancare pup si mult succesc cu iubitul tau eu asa am facut si a functionat kisskiss