| Nicole1998 a întrebat:

Saptamana viitoare plec la mare si cand ma intorc as vrea sa ii aduc un cadou prietenului meu, dar nu stiu ce. El are 17 ani, este fotbalist.Imi puteti da niste idei? :3

4 răspunsuri:
| ghostlabbrador77 a răspuns:

Ai putea sa-i cumperi orice cu echipa lui favorita sau cel mai bine ceva reprezentativ de la mare ( un coral sau ceva ) ca doar ai fost la mare happy Sper ca raspunsul meu te-a ajutat happy

| XD_Jmen_1989 a răspuns:

Tricou cu numele lui si numele tau cv gen "NUMELE LUI+ NUMELE TAU".

| DrK10YaY a răspuns:

Daca ii place fotbalul ai putea sa ii cumperi o minge de fotbal cu echipa lui favorita big grin

| AdRiAn2711 a răspuns:

Poate i-ai putea lua un echipament cu fotbalistul lui preferat sau o minge