| AnaaMaria1995 a întrebat:

Buna tuturorhappy
As vrea sa va intreb daca este vreo problema ca fumez dupa ce am facut operatia de apendicita. mentionez ca am facut operatia acum 3 luni iar eu d'abia m-am apucat de fumat!

Exista vreun risc, ceva?
Multumesc si scuzati categoria, dar aceasta este cea mai vizionata happy!

4 răspunsuri:
| MajorAsshole a răspuns:

Nu cred ca o sa fie nici o problema, in afara de cele obisnuite care apar in urma fumatului. A trecut oricum o perioada buna de timp de cand ai facut operatia si oricum, nu cred ca ar avea vreo legatura.

Legat de categorie si de scuzele tale; voi astia care va tot scuzati de categorie va dati seama ca, pe undeva, ce faceti voi e ca si cum ne-am intalni pe strada si eu, fara nici un motiv, ti-as trage o palma, apoi as spune "Scuze!". Eh, cum ar fi? Ar avea vreun efect scuzele mele? Evident ca nu, asa ca ia de-aici un RAPORT ca sa te inveti alta data sa pui intrebari la categorii adecvate. Iti multumim anticipat pentru grija pe care o sa o ai!

| Lorenada a răspuns:

Fumatul afecteaza plaminii si ficatull, asa ca nu are treaba cu apendicita ta, nu fi ingrijorat...

| KostyCool a răspuns:

Nu se intampla nimic, dar ti-as propune sa te lasi de fumat ca nu e bine delocoh go on.

| DANU_4412 a răspuns:

Nu va fi nimic! Dar mai bine lasa ca daca nici poate nu stii sa fumezi vei avea diferite boi! Daca vrei sa ai cancer la buze trage fumul an gura! Daca vrei sa ai cancer la plamani trage an plamani! Mai bine lasa sau fumeaza dar de vreo 3 4 ori pe luna!