| anonim_4396 a întrebat:

Buna tuturor. sad As vrea si eu sa am parte de primul meu sarut pentru ca ma simt jenata stiind ca toate, dar absolut toate fetele din clasa mea l-au avut deja. Am 12 ani, si ma consider frumoasa, chiar daca eu poate nu sunt... Vreau sa stiu ce as putea face pentru a parea mai atragatoare, caci sarutul ca sarutul... Dar nici o prima relatie nu am avut pana acum crying Vreau sfaturi pentru imbracaminte, coafura, orice sfat care m-ar putea ajuta! Vreau sa atrag mai multe priviri! O sa va dau si cele mai mici detalii: am ochii verzi, 45 de kg, par saten, am 1, 56 ( inaltimea ) si puteti sa ma mai intrebati orice pentru a va putea da seama de ce am nevoie pentru a atrage priviri! Scuzati categoria, insa altfel nimeni nu s-ar fi uitat la intrebare!

FUNDA!

10 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Ești copil, ai destul timp!

| neutrino a răspuns:

Nimeni nu te poate opri sa te lauzi si tu, asa cum fac colegele tale.

| Alcyon a răspuns:

Poate ca fetele alea doar se lauda ca s-au sarutat cu baieti, ca sa para mai interesante. Nu te lua dupa ce spun sau fac altii. Si nu-nteleg ce-i cu moda asta... Sa ai iubiti de la 10 ani, cand nici nu stii ce-i aia sa iubesti pe cineva. Astea-s doar niste copilarii. Lasati jocul de-a mama si de-a tata pentru mai tarziu. Traiti-va copilaria, ca peste cativa ani o sa plangeti dupa ea!

| syd a răspuns:

Nu merita la varsta ta. Sincer.

| Daalalifnuunalif a răspuns:

Buna, Hei! Nu te ambala asa, ai rabdare! Nu stii ca ultima va fi mereu cea mai cautata si va fi cea dintai? N-ai timp de iubiri? O sa ai timp!

| SorinTudor a răspuns:

Esti cam mica sa ai o relatie de pe acum, pentru ca odata cu relatia e inevitabil vor veni dupa un timp si sarutul respectiv sexul...si daca incepi de pe la 12-13 ani sa faci sex la 15-16 o sa fii mamica si uite asa iti ratezi viitoru

| Isys a răspuns:

Fie ca fetele de la tine din clasa au avut cu adevarat sau nu primul sarut, fii matura, fii tu insati si gandeste cat mai bine, ele au avut primul sarut acum, la 12 ani cu un baiat dar tu daca il vei avea mai tarziu nu crezi ca ar fi mai bine pentru ca vei avea o relatie mult mai lunga cu cat cresti? Ele o sa se tot sarute cu unul si altul si o sa-si strice reputatia iesind vorbe, nu are rost sa zic cuvantul.
Fii doar tu insati daca vrei un baiat care sa te placa asa cum esti tu, nu ce vrei de fapt sa fii caci sub fiecare fond de ten, sutien si altele, se ascund defecte, nu le ascunde ca sa ai un baiat care te place mereu si va tine de mana O FATA NATURALA! ceea ce in ziua de azi se gaseste foarte rar

| DidosMari a răspuns:

Wow,eşti un copil! Nu îţi dori asta de pe acum. Ce contează dacă ele au avut primul sărut? Poate doar se laudă şi oricum. Fetele cuminţi sunt mai căutate. Ai mult timp înainte pentru a atrage priviri şi pentru a fi atrăgătoare. Trăieşte-ţi copilăria. Unele fete de vârsta ta se uită la desene animate, se joacă. Nu caută atenţia băieţilor care acum sincer, îşi bat joc de fetiţele naive de 12 ani...Ai grijă, nu începe de pe acum să ieşi cu băieţi pentru că îţi pot face rău...
Succes! La revedere.

| Ralutzyy a răspuns:

Nu ti-am cerut parerea!

| KendraCandy a răspuns:

Baietii cool, atragatori, frumosi si mai ales destepti nu saruta fete mai mici de 14, 15 ani. Daca vrei ca prima data sa te sarute un pusti de 10 ani, poti sa faci ce vrei laughing. Asteapta! In primul rand un sarut perfect nu se planifica niciodata. Iti vei da seama cat de frumos este sa saruti atunci cand vei fi indragostita si vei constientiza ce inseamna asta de fapt. Un sarut nu este niciodata un simplu,, pup`` laughing))