| IulikaIulli a întrebat:

Cum as putea sa atrag atentia unui baiat de care imi place? Ce as putea sa fac?
P.S am ochii albastri, parul saten si sunt inalta :*
Vreau mai multe raspunsuri :* Dau funda

Răspuns Câştigător
| SexyGirlSweet1998 a răspuns:

Poarta-te original! Mai detaliat,fii diferita de celelalte fete,nu fii gen de fata care face bot si vrea sa-si arate fundul peste tot. Tu,daca ai ochii albastrii ai deja ceva cu care poti atrage atentia,deci(si eu am ochi albastrii). Cand il vezi,uita-te la el cand se uita si el la tine si zambeste-i! Fii deschisa,dar totusi misterioasa! Intelegi tu ce vreau sa zic. Si daca el nu o sa te vrea, e pierderea lui, nu a ta!
Succes, numai bine! :** Fundita, please?

| IulikaIulli explică (pentru SexyGirlSweet1998):

Multumesc mult :*

| SexyGirlSweet1998 a răspuns (pentru IulikaIulli):

Cu placere, sper ca am fost de ajutor :*! Fundita♥?

5 răspunsuri:
| nothingggg a răspuns:

Ca sa.i atragi atentia fi tu insati happy iar daca el nu face primul pas il poti face si tu spunandu.i un simplu "Buna" de aici pleaca toate happy daca nu esti in stare s.o faci atunci cand trece pe langa tine poti vb cu el pe retelele de socializare happy Iti urez noroc big grin!

| IulikaIulli explică:

Foarte mare ajutor :*

| SexyGirlSweet1998 a răspuns (pentru IulikaIulli):

Sa-mi accepti te rog cereea, ca mi-ai dat si tu si cand apas pe confirm zice ca deja ti-am dat cerere. Sa accepti..multumesc frumos happy