| angel70530 a întrebat:

Buna tuturor, astazi seara m-am vazut cu el, dar era intuneric si la fata nu prea ne vedeam, eu n-am avut curajul sa il intreb iarasi de tema de eri,nu stiu dar nu puteam,astazi cind ne-am vazut el asa ma privea atent, se uita numai in ochii mei, am vorbit cam o ora cu el, caci mai mult nu am avut ocazie si asa bunica ma telefona tot timpul cind stateam afara linga bloc, in fine spre plecare am dat mina, el asa de tare mi-a strins mina, macar ca era inghetata dar am simtit, si mi-a zis ca vorbim pe mes, asa si am facut, am intrat pe net si am vorbit pina acum, ziua de miine este ziua indragostitilor,iarasi mi-a propus sa ne vedem, insa eu i-am zis ca nu stiu vom vedea cum se va primi, poate ne vom vedea, nu stiu de ce i-am zis asa, ma starui sa-l ignor dar totusi ceva ma atrage de el, credeti ca am facut corect ca i-am zis ca vom vedea cum se va primi? sau trebuia sa ii zic ne vedem? mi-e frica sa ma indragostesc, credeti-ma nu vreau sa ma dezamagesc in dragoste, caci am avut cazuri, intrebarea mea este "Cum sa ma comport eu mai departe cu el? cum sa fac sa fie bine? oare el s-a indragostit de mine? va rog cu seriozitate raspundeti-mi contez mult pe voi imi dati niste sfaturi bune de viata si de asta va multumesc tuturor, Astept Raspuns.

8 răspunsuri:
| IloveME a răspuns:

Niciodata nu vei sti,daca vei gresi decat atunci cand incerci! decat sa ramai mereu cu frica,poate poate iar sufar eu zic ca mai bine incerci sa cunosti persoana,vezi daca te respecta, cum se poarta cu tine, iar daca crezi ca merita ii dai o sansa!
Maine este o zi frumoasa, casa iesi cu el, ca sa-ti dai o sansa! poate iti are pregatita o surpriza! cine stie,,,
Te sfatuiesc sa te duci si sa incerci!
Incercarea moarte n-are!

| mona a răspuns:

Chiar daca nu recunosti eu cred ca si tu simti ceva pentru el, da-i o sansa, cine stie... poate va merge relatia...

| neutrino a răspuns:

Fii fericita ca te-ai indragostit. Felicitari! Da-ti drumul sentimentelor si traieste-ti asa cum trebuie, tineretea.

| WildDream a răspuns:

El cred ca te place, e pacat sa nu-i dai o sansa, poate e un baiat bun. O iei mai incet daca iti e frica, dar ar fi pacat sa ratezi o relatie cu cineva care ar putea sa tina mult la tine. Nu-i inchide drumul spre tine, lasa-l deschis sa vezi cum evolueaza relatia dintre voi si poate o sa se lege o frumoasa poveste de dragoste.
Si nu-ti fie frica de suferinta, daca toti ne-am teme nu am mai avea sansa sa gasim pe acel cineva specialwinking

| IREros a răspuns:

Iti e frica sa suferi? odata si odata tot o sa te indragostesti, iar el pare un tip bun din ce zici tu, da-i o sansa. Nu multi sunt ca elbig grin

| Anonim187 a răspuns:

Din ce ai povestit eu zic sa-i dai o sansa, poate chiar va potriviti. Dc nu incercati de proba o saptamana, doua? Asteptam sa ne spui si noua ce-ai facut. App, raspunsurile noastre nu valoreaza nimic pentru tine, tu asculta-ti inima si o sa fie bine! pup :*

| Simona8807 a răspuns:

Eu zic sa ii dai o sansa, mi se pare ca ii cam place de tine happy

| ionut671 a răspuns:

Nu trebuie sa cedezi asa o data, mai asteapta sa vezi ce se mai intampla daca este rabdator cu tine inseamna ca ai pasa de tine daca nu inseamna ca esti folosita sau urmeaza sa fii,,,,,