| angel70530 a întrebat:

Salutare tuturor, stiti cred ca istoria mea, deci ma intilnesc si sufar, vorba este despre baiatul care v-am povestit pina acum, azi m-am vazut cu el si ne-am certat foarte tare asta e deja a doua oara, credeti-ma caci nu mai am puteri nici sa pling dar nici sa fiu puternica, nu inteleg ce fel de inima poate sa aiba el, sa imi provoace atita suferinta, de ce baietii isi bat joc de fete? de ce e atita durere, deci vreau sa va povestesc cum a fost ziua de azi, de dimineata am primit un mesaj de la el, cu cuvinte frumoase in care scria"salut scumpo, succes pe ziua de azi, si papa" mi-a facut placere sa citesc acest mesaj, eu insa nu am avut pe cont sa ii raspund, dar i-am scris de pe net, un mesaj asemanator, am intirziet la ore, pentru ca i-am scris un mesaj lui, apoi el pe parcursul zilei m-a telefonat de 6 ori, si spre seara trebuia sa ne vedem, eu l-am sunat sa vad ce face, si a zis ca vine la mine,ne-am intilnit, a fost tot bine, dar la sfirsit nu stiu ce era cu el, in timp ce ne sarutam el iarasi cu gesturile lui neplacute a inceput< mi-a pus mina la fund> dar mie nu imi place lucrul asta, si i-am luat mina, si i-am zis sa se calmeze, caci el imi zice tot timpul ca ma doreste, e o prostie,un baiat serios nu face chestia asta, el se crede serios,apoi s-a suparat, si a pus minile in buzunare, nu zimbea, pur simplu se uita la mine, si chestia asta a inceput sa ma enerveze, i-am zis sa nu se uite la mine, apoi s-a scos telefonul si a inceput sa se joace, eu m-am enervat mai tare si i-am luat telefonul, era indiferent fata de mine, si s-a inceput cearta, el mi-a zis ca mie imi place sa-l comand, dar lui asta nu-i place, eram si eu enervata si i-am zis ca si eu nu sunt masa la biserica si ca si mie nu imi place sa ma comande, sa i-a stapinire asupra mea, apoi el a inceput ca ar dori sa imi zica niste cuvinte ca o sa ma lase fara grai,cum sunt eu pe adevarate, ce sa inteleg ca sunt rea? azi nu aveam pe cont, am mintit-o pe mama ca sa imi incarce contul, ca am evaluare, doar ca sa-l sun pe dinsu, imi fac griji pentru el, ca nu maninca, cum doarme, il iubesc, dar el isi sterge picioarele de mine, deci cum ziceam in fine fiind enervata, i-am zis ca mai bine ar trebui sa plece, si el asa si a facut, cind am vazut ca pleaca am inceput sa strig din urma lui, sa se intoarca, dar el, mergea tot mai repede, fiind stresata am inceput sa-l sun,el a stins telefonul, am tot continuat sa-l sun, era robotul, am intrat in casa cu lacrimi pe ochi, mama, bunica si bunelu, m-au vazut plingind, m-au intrebat ce s-a intimpat, nu am putut sa le lamuresc, am inceput sa ma stresez tot mai tare,am inceput sa pling,dupa ce m-am calmat putin am plecat la masa si am stat cu ai mei de vorba,si iata toata istoria, nu stiu ce se intimpla cu mine, cind il vad pe el, ma incurc in vorbire, nu rostesc cuvintele bine, si nu e prima data, apoi poate asa imi este dat sa isi bata joc de sentimentele mele,stiti eu acum va scriu voua, insa nu imi pot reveni, cit sufar eu, si cit am suferit, sunt dezamagita complet, ma doare ca nu am vazut iubire curata, ma gindesc de ce D-zeu ma pedepseste asa de tare si aspru, imi cad numai prosti,in care ma indragostesc, stiu ca imi sunteti alaturi de mine si imi dati sfaturi, va multumesc tuturor, as vrea acum la sfirsit sa va intreb ce sa fac mai departe, caci gata nu mai stiu ce sa fac, sa il sun miine, sau sa il las pe el sa ma caute? sau sa uit de el, daca voi putea, chiar nu stiu ce sa fac, ajutati-ma ma adreses tuturor, am nevoie de ajutorul vostru, atit de mult eu tin la el, ma cert chiar si cu mama si sufar ca ai mei ma cearta din cauza lui, si tin in mine nu-i spun lui, ca nu vreau sa il intristez dar el se poarta asa, datitimi niste sfaturi bune, va rog mult de tot,

Răspuns Câştigător
| Spex188 a răspuns:

Hey.
Ti-am mai raspuns la cateva intrebari si o sa o fac si acum.
Sfatul meu este sa il lasi pentru ca mai sunt atatia baieti in lume si daca nu il poti uita mergi la psiholog.
Si lasa telenovelele ca nu esti inca de ele.

6 răspunsuri:
| sensualus a răspuns:

Pai ce femeie esti u, daca nu-ti place mana pe fundlaughing

| Azµre a răspuns (pentru sensualus):

Asta e fost bună...
PS: Spune-i fată numai sta așa...

Răspuns utilizator avertizat
| SSWK a răspuns:

Dumnezeu nu te pedepseste, tu singura faci asta. Si inca foarte bine, dupa cum vad. Opreste-te!
Daca ai ajuns presul lui, este un pic mai jos decat trebuie.
Incheie capitolul acesta din viata ta si mergi mai departe. Cu incredere in tine si-n fortele tale.

| Sebastian11x1 a răspuns:

Hai ca esti de belea, pe bune.cati ani ai? dupa cele scrise nu cred ca ai mai mult de 10-11

| Neagu_Fanica_1980 a răspuns (pentru Sebastian11x1):

Deci daca are mai multi ani poate sa accepte mangaierea pe buttholes, nu?