| anonim_4396 a întrebat:

Cu cateva saptamani in urma am cunoscut un baiat tare dragut.Are si o poza cu el.Noi ne-am trimis mesaje, dar nimic mai mult.Astazi i-am spus ca-l plac.
Acum ma simt ca si cum as fi facut cuiva un rau. Sper ca nu l-am speriat. Voi crdeti ca am procedat bine sau rau?

Răspuns Câştigător
| whatever1loser a răspuns:

Cred ca-i ok sa-ti exprimi deschis sentimentele fata de el.Iti admir curajul.pentru ca eu personal consider ca toti ar trebui sa procedam asa.doar ca eu de exemplu nu as putea.sa te uiti la ce am postat eu si poate ai vreun sfat si pentru mine. Oricum.succes cu acest tip :X big grin

1 răspuns:
| Marynna a răspuns:

Eu zic ca a fost foarte bine ca i-ai zis. Ce nu as da eu sa ii mai pot spune celui pe care il plac ca il plac...straight face stai linistita, nu te mai speria, asteapta sa vezi ce se intamplawinking