| anonim_4396 a întrebat:

Cum va alintati iubitul(a) si ce faceti cand va intalniti? love struck

4 răspunsuri:
| inger02 a răspuns:

Il alint iubi happy noi mai vb cu alintul mami si tati. cand ma intalnesc cu el il sarut si l strang in brate :X

| εʟʟα1Зcσσʟ a răspuns:

Salut. Eu il alint asa " ursulet,iubire,iubi,bubu,motanel,skumpisor,frumusul,bebe, dragutul meu, inimuta". Si cand ne intalnim il imbratisez, il sarut, il alint si etc...
Sper ca ti-a foost de ajutor raspusul meu

| Sim0 a răspuns:

Alinturile imi vin pe moment puppy dog eyes. Cele mai folosite ar fi: Bebe, sufeletel, pisii, iubiilove struck. Ce facem cand ne intalnim? Depinde. Plimbari prin parc, un film (in oras sau acasa). iesiri cu prietenii :d. sau doar ne tinem de mana si ne plimbam in tot orasul laughing. glumim thinking povestim. etc.tongue

| Carlacearea a răspuns:

Cand ma intalnesc cu el se sarutam daca nu avem timp si suntem grabiti un simplu buna ajunge eu il alint motanellaughing