| Cătălina a întrebat:

De cateva zile am observat un nodul la sub brat.Nu e dureros deloc, insa ma ingrijoreaza. Nu inteleg de la ce ar putea fi, oare de la antiperspirant? Are legatura cu sanii? La ce medic ar trebui sa merg? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Mergi la doctorul de familie sa-ti dea trimitere pentru oncologie!

O sa ti se faca examen la sani inclusiv.Ai un chist cel mai probabil!

Nu-ti face griji, la ecografie va iesi ce tip este: benign (bun) sau malign (rau).

3 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Da, are legatura cu sanii si este ganglion.Mergi la medic, ca nu este de glumit cu asa ceva! Mergi intai la medicul de familie, ca stie el unde sa te trimita!

| Rukhsandra a răspuns:

Trebuie sa mergi la doctor sa nu fie ceva grav.
Ai grija de tine happy

| narcisa a răspuns:

Eu am avut un ganglion la gat si pe la varsta de 10 ani mi-a disparut.la mine in familie mai are unchiul meu dar nu stiu daca mai are sau nu.
totusi ar trebui sa te duci la un medic.